Kocasinan Belediyesi 100 İşçi Alımı - 18 Yaşını Tamamlamış En Az İlkokul

Kocasinan Belediyesi işçi alımı ilanı yayımlandı. 100 kişilik kadro ile Beden İşçisi alımı yapılacak. En az İlkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Kocasinan Belediyesi 100 İşçi Alımı - 18 Yaşını Tamamlamış En Az İlkokul

Kocasinan Belediyesi işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilan ile Belediye büyesindeki eksikliği gidermek için toplamda 100 kişilik kadro ile işçi alımı yapacak. Alımlar Geçici süreli Yapılacağı açıklanarak çalışma süresi 5 ay 17 gün olarak açıklandı. Ayrıca sadece Erkek adaylardan başvuru alınacak olup başvuru şartları ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

İlanın Detayları:

Alım Yapılacak Kadrolar: 97 Beden İşçisi ( Genel ) 3 Beden İşçisi ( Engelli )

Alım Yapacak Kurum: Kocasinan İmar İnşaat Temizlik Dan. Turz. Sanayi Ticaret A.Ş.

Başvuru Süreci Başladı!

Belediyenin İşçi Alımı başvurusu ilanın yayım tarihi itibari ile başladı. En geç 2 gün içerisinde yapılacak başvurular kabul edilecek olup başvuru yapmak isteyenler İnternet adresini kullanabilirler.

Başvuru Tarihleri: 25 - 27 Nisan 2022

Başvuru Adresi:  www.kocasinan.bel.tr

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Nitelikler Nelerdir?

Belediye adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Hiçbir şekilde emekliliğe hak kazanmamış olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Kayseri'de İkamet ediyor olmak" şartları aranacaktır.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022, 19:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURATKARAKUS
MURATKARAKUS - 1 yıl Önce

Ilkokul mesunu

Adem canpolat
Adem canpolat - 13 ay Önce

B G ehlıyetım var işe ihtiyacim var