İstanbul Pendik Belediyesi 50 İşçi Alımı İlanı 2021

İstanbul Pendik Belediyesi İşçi Alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile gelen ilana göre mezuniyet şartı olmadan 50 kamu işçisi alımı yapılacak. İşte detaylar.

İstanbul Pendik Belediyesi 50 İşçi Alımı İlanı 2021

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan İşçi Personel Alımı ilanına göre İstanbul Pendik Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Daimi olarak çalışacak 50 kişilik boş kadro ile Kamu İşçisi Alımı yapacağını bildirdi. Başvurular Elektronik ortamda yapılacak olup adaylardan herhangi bir mezuniyet şartı aranmıyor.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Pendik Belediyesi Personel A.Ş.

Niteliği: Daimi

Açık İş Sayısı: 50

Alım Yapılacak Meslek: İşçi

Başvuru tarihleri: 02 - 06 Haziran 2021

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İstanbul Pendik Belediyesi işçi alımı için adaylardan başvuru için " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Emekli aylığı almıyor ve Hak kazanmış olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya aserlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN NASIL?

Yukarıda da bilgisini verdiğiiz üzere İstanbul Pendik Belediyesi işçi alımı için başvurular 2 Haziran 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 06 Haziran 2021 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda adaylar başvurularını sadece T.C kimlik numarası yer alan bir CV hazırlayaral istihdam@pendik.bel.tr adresine teslim etmeleri gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 22:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cehun kaya
Cehun kaya - 1 yıl Önce

Ben 3 aydır boştayım şöför olarak Pendik belediyesinde çalışmak istiyorum sv mi gönderdim istihdam masasına ilgilenirseniz sevinirim cehun kaya

Nuray Demirbilek
Nuray Demirbilek - 1 yıl Önce

Açık iş arıyorum

Songül
Songül - 1 yıl Önce

Caycı temizlik ne olusa calışmak isterim. Pendik belediyesinde

Ben manisadan pendik yerleşcem beden  işçisiyim
Ben manisadan pendik yerleşcem beden işçisiyim - 10 ay Önce

Çalışmıyorum zabit özkan 05389430693

Yeliz
Yeliz - 7 ay Önce

Iş arıyorum is kur kaydim var fakat bana haber gelmiyor calsmam gerek yardimci olun cok ihtiyacim var