İŞKUR Üzerinden Farklı Şehirlere Paketleme İşçisi Alınacak

Birçok şehir üzerine yapılacak iş başvurularına göre 20 farklı şehirde paketleme işçisi alınacak. Yayınlanan İŞKUR ilanlarını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

İŞKUR Üzerinden Farklı Şehirlere Paketleme İşçisi Alınacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel ilanlarına göre farklı şehirlerde bulunan fabrika ve üretim tesislerine yaklaşık olarak 76 iş ilanı yayımlandı. İŞKUR'un açık iş ilanları kategorisine yapılan ilanlara göre 20 şehirde yapılacak personel ilanları ile birlikte en az ilköğretim şartı olmak üzere yaklaşık 360 personel işçisi alınacak. Farklı iller bünyesinde bulunan yine farklı fabrikalar için açılan personel ilanlarınında en önemli şart olarak genel ve özel başvuru şartlarının personeller tarafından karşılanıyor olması. Bu şartlara uyan adayalrın fabrikaların bünyelerinde tam zamanlı ve kadrolu şekilde çalışması sağlanacak.

Başvuru Şartları ve Detayları

İŞKUR tarafından 20 farklı il bünyesine yapılan başvurular ile birlikte iş sahibi olacak vatandaşların dikkat etmesi gereken şartları şu şekildedir; " Öncelikli olarak 20 farklı il bünyesinde bahsettiğimi fabrikalar şu illerde bulunmaktadır; " İstanbul, Ankara, Afyonkarahisar, İzmir, Konya, Bursa, Muğla, Balıkesir, Kastamonu, Kayseri, Antalya, Kütahya, Gaziantep, Denizli, Eskişehir, Tekirdağ, Denizli, Kocaeli, Kahramanmaraş ve Aydın" da bulunan fabrikalarda bulunmaktadır. Bu fabrikaların kendi içlerinde belirlediği özel şartlar farklı olmuş olsada iş ilanlarının İŞKUR üzerinden yayımlandğı için belirlenen genel şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, herhangi bir suçları bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, ememkli olmaması, sağlık sorunları bulunmaması" adaylar için istenilen genel başvuru şartlarındandır.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 22:41
YORUM EKLE