İŞKUR 22 Bin 118 Personel Alımı İçin En Az İlköğretim Mezunu Olmak Yeterli!

İŞKUR genel işçi alımlarında ilköğretim mezunu olan adaylar için bir çok ilan bulunmakta. Beden işçisi alımları yapan İŞKUR başvuruları nasıl yapılıyor haberimizde

İŞKUR 22 Bin 118 Personel Alımı İçin En Az İlköğretim Mezunu Olmak Yeterli!

Türkiye İşkurumu personel istihdamında özel ve kamu kurumlarında her yıl milyonlarca iş arayanları iş sahibi yapıyor. İş verenlerin ise personel istihdamına katkı sağlıyor. İş sahibi olmayan isteyen adayları, en az lise mezunu, İlköğretim mezunu olanlar için iş imkanları daha az sayıda olabilmekte ise de İŞKUR iş ilanları sayesinde Türkiye genelinde 22 binden fazla işçi alımı başvuruları yapılıyor. İŞKUR'a toplamda alım yapılan personel sayısı 84 bin oldu. Bu alımlardan 22 bin'i ise beden işçisi alımlarını kapsıyor. Satış danışmanı ve garson alımları da en çok alım yapılan meslekler arasında, ayrıca bin 500 güvenlik görevlisi ve bin 500 pazarlamacı alımlarında da başvurular devam ediyor.

EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İŞÇİ ALIMLARI

Eğitim düzeyinde en az ilköğretim okullarından mezun olanların bir çok firma tarafından yapılan alımlara başvuru yapabilmesi mümkün. Bir çok beden işçisi alımlarında adayların ilköğretim mezunu olmaları yeterli olmakta. İşin olsa ziyaretçilerimize alımlara ilişkin başvuru koşullarını aktarmaya devam etmekteyiz. Firmalarda özel şartlar değişiklik göstermektedir. Tüm bunları aşağıda bulunan başvuru linkinden başvuru yapmak istediğiniz ilan üzerinden öğrenebilirisiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Adayların, işkur sitesine üye olmaları ve özgeçmiş oluşturmaları başvuru yapmak için yeterli olacaktır. Ayrıca İŞKUR müdürlüklerinde meslek danışmanları aracılığı ile başvuru yapabilmeniz mümkün. Başvuru için aşağıdaki linki tarayıcıya kopyalayarak açabilirsiniz.

Başvuru için https://goo.gl/7vpNjR

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 23:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 5 yıl Önce

Kamudan ihraç edilenler kabul ediliyor mu?

Cengizhan
Cengizhan - 5 yıl Önce

Arkadaşlar her gün takip ediyorum 3 aydır iş bulamadım yalan haber

Mehmet uzun
Mehmet uzun - 5 yıl Önce

Bulurum inşAllah

nebahat
nebahat - 5 yıl Önce

işe ihtiyacım yok teşekkür ederim

Asım
Asım - 5 yıl Önce

Meslek lısesı mezunu adamım valla işin geldiği duruma bır bak... meslek lısesı memlemet meselesi... bana bıle iiş yok

Murat mutlu
Murat mutlu - 5 yıl Önce

İş arıyorum acciş

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Mehmet ben şöförlük

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Şöförlük icin basvuru yapmak istedim