İl Özel İdaresi KPSS ve Mezuniyet Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR Personel alımı ilanları yayımlandı. İl Özel İdaresine farklı alanlarda olmak üzere Geçici süreli İşçi alımı yapılacak.

İl Özel İdaresi KPSS ve Mezuniyet Şartı Olmadan İşçi Alımı Yapıyor

İl Özel İdaresine işçi personel alımı ilanı yayımlandı. Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olan işçi alımı ilanına göre Karaman İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda işçi alımı ilanı yayımlandı. Geçici İşçi alımı yapılacak olup adaylardan KPSS şartı ve Mezuniyet şartı aranmayacaktır.

Kadro Bilgileri Nedir?

Karaman İl Özel İdaresine 10 kişilik boş kadro ile 4 Atık Toplayıcısı ve 6 Karayolu Bakım İşçisi alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İl Özel İdaresine başvuru için Mezuniyet şartı aranmayacak. KPSS siz İşçi Alımı için bu yönde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, İŞKUR tarafından düzenlenen İş Başı Eğitim Programı kapsamında çalışıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İl Özel İdaresi başvuru süreci 8 Eylül 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 9 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Karaman İl Özel İdaresine şahsen yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/48400/karaman-il-ozel-idaresi-pers-a-s-09-09-2021.pdf

YORUM EKLE