İçişleri Bakanlığı Taşeron Kadro Sonuçları Açıklandı. 33 İşçi Red Oldu.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatta daire başkanlıkları ve genel müdürlüklerde çalışan taşeron işçilerin kadro başvuru sonuçlarına göre kabul edilenler ile başvuru sonucu red olan adayların isim listesi belli oldu.

İçişleri Bakanlığı Taşeron Kadro Sonuçları Açıklandı. 33 İşçi Red Oldu.

İçişleri Bakanlığında çalışan taşeron işçilerin taşeron kadro başvurularının sonuçları son dakika açıklamasıyla açıklandı. Bilindiği gibi İçişleri bakanlığı çalışanları 2 Ocak ile 10 Ocak tarihleri arasındaki başvuruları sonrası sonuçların açıklanması için bekleyişe geçtiler. Adayların bekledikleri sonuçlar açıklandı. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın açıkladığı takvime göre sonuçları açıklamayan kurumların kesin olmayan kabul listelerin açıklamasıyla adaylar kurumların açıklayacağı kesin listelerin ve sınav duyurusunun yapılmasını bekleyecek. Başvuru red olan adaylar için itiraz süresi bulunuyor. Bu süre içerisinde kurumlarına yazılı olarak itiraz edebilecekler.

446 İŞÇİ BAŞVURU YAPTI

696 sayılı KHK ile başvuru yapan işçilerden sürekli işçi kadrosuna atanmak isteneler başvuru sonuçları belli oldu. İçişleri Bakanlığının resmi internet sitesinden yapılan resmi duyuruda, İçişlerine bağlı olan daire başkanlıklarında ve genel müdürlüklerde çalışanların sürekli işçi kadrosuna atanmak için sınava giremeye hak kazananlara ait kesin olmayanlar ile başvurusu kabul edilmeyenler liste halinde açıklandı. İçişleri bakanlığında toplamda 446 işçi başvuru yaptı ve 33 İşçinin başvurusu red oldu. 

Taşeron kadro başvuru kabul edilen ve sınava girmeye hak kazananlar, kabul edilenler için tıklayın

Sürekli işçi kadrosuna atanmak için sınava girmeye hak kazanamayanlar red listesi için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2018, 21:43
YORUM EKLE