Gaziosmanpaşa Üniversitesi 5 işçi alımı başvurusu için son günler

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yayınlanan sürekli işçi alımı ilanının son başvuru tarihi yaklaşıyor. Bu kapsamda ilgili kadroya başvuru yapacak adayların acele etmesi yararlı olacaktır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 5 işçi alımı başvurusu için son günler

Tokat Gaziosmanpaşa Üniveristesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilan kapsamında Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde veya farklı diğer birimlerde görevlendirilmek üzere ücretleri özel bütçeden karşılanmak kaydıyla 5 hemşire alımı yapılacağı duyurulmuştu. Bu kapsamda adayların KPSSp94 puan türünden yeterli puan almış olması ve en az lise mezunu olması bekleniyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI

H-1 ve H-2 olmak üzere iki ilan yayınlayan rektörlük, H-1 ilanı için 4 hemşire alımı yapacak. H-1 ilanına başvuru yapacak adayların sağlaması gereken şartlar şu şekilde:

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında en az 1 yıl Hemşirelik alanında iş tecrübesi olmak.

H-2 ilanı için 1 hemşire alımı yapılacak. Bu ilana başvuru yapacak adayların salğaması gereken şartlar şu şekilde:

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında en az 4 yıl hemşirelik alanında iş tecrübesi olmak. Perfüzyon Teknikleri diplomasına veya Perfüzyonist Yetki Belgesine sahip olmak.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK

Başvuru ve diğer detaylara ilişkin bilgileri //kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?b6ac622e-143c-4d6e-9eb5-8982f2273f5a bu dokümandan almak mümkündür. Başvuru ve diğer deteaylar Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin web sitesinde yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 18:23
YORUM EKLE