Eti Maden Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Eti maden işletmeleri genel müdürlüğü 1 kişilik daimi işçi alımı yapılacağını belirtti. Eti Maden işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak? Personel alım başvuru ilanı ne zaman açıklanacak? Başvuru şartları neler

Eti Maden Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Neler?

Kamu kurumlarında görev almak isteyen adaylara yönelik işçi ve personel alım ilanları aktarmaya devam ediyoruz. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni açıklamam personel alım ilanına göre Eti Maden Kırka Bor İşletmesi Müdürlüğüne 1 daimi engelli işçi alımı yapılacak. Buna göre alımlar nasıl yapılacak? Başvuru şartları belli oldu mu?

Eti Maden İşletmesi proses işçisi alımı için eğtim düzeyinde lise mezunu olmak yeterli olacak. Adayların başvuru için gerekli olan diğer şartlar 18 Temmuz tarihinde ilan yayımlandıkan sonra belli olacak. Buna göre  Kırka Bor İşletmesi Eskilehir Seyitgazi'nde bulunan işletmesine engelli 1 daimiş işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Buna göre Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine talepte bulunulduğu ve ilanın 18 Temmuz tarihinde İŞKUR üzerinden açıklanmasının ardından başvuru yapılabileceği belirtildi. İlandan anında bilgi edinmek için İşin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 23:38
YORUM EKLE