Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Lise Mezunu İşçi Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 3 farklı pozisyon için işçi alımı yapacağını ilan ederek, en az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceğini de açıklamış oldu. Başvuru şartları nedir? Hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Lise Mezunu İşçi Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Onarım Destek Komutanlığı işçi alımı yapacağını belirtti. Bu yönde 3 farklı pozisyon için ilan yayımladı. Adaylardan bazı nitelikler aranmakta olup bu nitelikleri taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir. İşin Olsa ekibi olarak Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilanları sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurumu: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Eğerli Onarım Destek Komutanlığı

Toplam Açık İş ve Pozisyon Sayısı : 3

İşveren Türü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

Bu bağlamda Deniz Kuvvetleri KomutanlığıOnarım Destek komutanlığına 3 kişilik boş kadro ile 1 Armadör İşçisi, 1 Oto Döşemesi ve 1 Metal Saç İşleme İşçisi alacak. Oto Döşemedi pozisyonuna engelli adaylar alınıyorken, Diğer Pozisyonlar için TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) kapsamında alım yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Hakkında güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç alabilmek, En az ve en fazla ortaöğretim ( Lise ve Dengi Okul ) Mezunu olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının özel kanununda yer alan şartları taşımak, Daha önce çalışılan kamu kurumu veya kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 25 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 5 gün içerisinde yani 29 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi başvuru adresi olan https://esube.iskur.gov.tr/istihdam/acikisilanara.aspx üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Aşağıda sizlerle ilan numaralarını paylaşıyor olacağız.

Metal Sac İşleme İşçisi : 00004897031

Oto Döşemecisi :00004897133

Armadör İşçisi : 00004897135

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 19:23
YORUM EKLE