Aydın Büyükşehir Belediyesi 29 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak!

Aydın Büyükşehir Belediyesi farklı kadrolarda olmak üzere en az ilköğretim mezunu kadrolu işçi alımı yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ve şartlar haberde.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 29 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak!

Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı için ilan yayımladı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan Kadrolu işçi alımı ilanına göre Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Kadrolu İşçi alımı yapacak. En az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

  • 10 Sıhhi Tesisatçı,
  • 8 Beko Loder ( Kazıcı - Yükleyici ) Operatörü,
  • 8 Ağır Vasıta Şoförü,
  • 2 İnşaat Ustası,
  • 1 Elektrik - Elektronik Mühendisi,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Aydın Büyükşehir Belediyesi adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşından büyük olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Aydın İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak" gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Büyükşehir Belediyesi için başvurular 14 Haziran 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 16 Haziran 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece Özgeçmiş ve Adli Sicil kaydı ile birlikte Büyükşehir Belediyesine şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/46237/aydin-b-beld-pers-a-s-16-06-2021.pdf

YORUM EKLE