Arnavutköy Belediyesi 45 Temizlik Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Arnavutköy Belediyesi işçi alımı ilanı İŞKUR'da yayımlandı. En az İlkokul mezunu işçi alımı için aranan şartlar ve detaylar haberde.

Arnavutköy Belediyesi 45 Temizlik Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Arnavutköy Belediyesi işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR kurum dışı ilanları kısmında yayımlanan işçi personel alımı ilanına göre Arnavutköy Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Daimi süreli çalışacak Temizlik personeli Alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan işçi alımı ilanına başvurular başlamış olup 5 gün devam edecek.

Alım Yapılacak Kadro Detayları:

Meslek Adı: Temizlik Personeli

Açık İş Sayısı: 45

Niteliği: Daimi

Başvuru Süreci Başladı! 

İlan işkur üzerinde yayımlanmış olup başvuru süreci başladı. 24 Mart 2022 tarihi ile gelen ilana göre başvurular en geç 29 Mart 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki nitelikleri sağlıyor olmaları gerekmekte olup başvurular şahsen posta yolu ile yapılacak.

Başvuru Adresi: Atatürk Mahallesi Ömür Sokak No: 7/2 Arnavutköy/ İSTANBUL

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Temizlik Personeli kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adayların 696 sayılı KHK hükümleri kapsamındaki nitelikleri sağlıyor olmak, En az ilkokul mezunu temizlik konusunda deneyime sahip, en az 1 yıldır İstanbul Arnavutköy ilçesinde ikamet ediyor olmak şartı aranacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuran Işık
Nuran Işık - 1 yıl Önce

Temizlik personeli