1075 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! Başvurmayı Düşünen Adayların Dikkatine

İŞKUR üzerinden 1075 güvenlik görevlisi alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlara başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizde yer vererek; adayları bilgilendiriyoruz...

1075 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! Başvurmayı Düşünen Adayların Dikkatine

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI İLGİ GÖRÜYOR

Son dönemlerde ilgi gören kadrolardan birisi olan güvenlik görevlisi personel alım ilanlarına yeni personel alımları gerçekleştiriliyor. İŞKUR üzerinden 1075 kişilik güvenlik görevlisi alım ilanı yayımlanarak, başvuruları alınmaya başladı. Adaylar ilgili ilanlara İŞKUR açık iş ilanları sayfası üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. En az lise mezunu olmak şartıyla yayımlanan bu ilanlara başvurularda, Türkiye geneli özel sektör işletmelerine memur personel alımları sağlanmaktadır. Yürütülen güvenlik görevlisi alımlarına başvurularda adayların silahlı ya da silahsız özel güvenlik sertifikası bulunması gerektiğinden; sertifika yenileme tarihi gelmiş ya da geçmiş adayların başvuruları değerlendirmeye alınamamaktadır. Güncel tarihli sertifikası olan adayların başvuruları değerlendirilecektir. Bu ilanlara erişmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1075 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ettikten sonra meslek ile arama bölümünden güvenlik görevlisi alım ilanını sorgulatıp, aratınız. Karşınıza Türkiye geneli tüm ilanlar çıkacaktır. İkamet etmekte olduğunuz ildeki ilanlara, diğer ilan şartlarını barındırmanız halinde başvurularınız alınacaktır. Bu şartlar; askerlik hizmetini yapmış olmak, mesleğinde tecrübeli olmak ve sorumluluk bilinci yüksek olmak gibi ek niteliklerle örneklendirilebilir. Tüm detayları görüntüleyebilmek için İŞKUR üye profilinize giriş yapmanız faydanıza olacaktır. Ayrıca İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapmakta olan meslek danışmanları aracılığıyla başvuru yapmanız, mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir. Buraya gitmeden önce de ilan numaralarını not etmeniz, karışıklıkların önüne geçecektir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLANLARININ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN İŞİN OLSA UYGULAMALARIMIZI İNDİRİNİZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 yıl Önce

Siz yayinliyorsunuz biz bakiyoruz ama hiç bir ilan yok boyle özelliklede ankarada