TYP Kapsamında 870 Personel Alımı Yapılacak ( En Az İlköğretim Mezunu)

TYP 870 personel alım ilanı paylaşıldı. başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuruların başladığını ve 18 Ocak 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerektiği söyleyelim.

TYP Kapsamında 870 Personel Alımı Yapılacak ( En Az İlköğretim Mezunu)

14 Ocak 2019 tarihinde toplum yararına program kapsamında 870 personel alım ilanı paylaşıldı. başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuruların başladığını ve 18 Ocak 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerektiği söyleyelim.

Adaylar ilk öğretim lise ön lisans veya Lisans mezunu olmak zorundalar yeni CHP kapsamında 870 personel alımı yapılacak. başvurular 19 ocak 2019 tarihine kadar devam edecek.

ERZURUM TYP ALIMLARI

 Erzurum için yapılacak İŞKUR tarafından resmi kurumlara toplum yararına programlar kapsamında devam ediliyor.Erzurum toplum yararına personel alımı başvuruları başladı. İŞKUR üzerinden yapılacak alımlar a göre Erzurum 490 TYP personel alım ilanı paylaşıldı.

KARAMAN TYP ALIMLARI

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Karaman'da istihdam etmek üzere TYP alımları başladı. Karaman resmi kurumlarında çalışacak olan personeller için İşe başlama tarihi 1 Şubat 2019 olup bitiş tarihi ise 31 Temmuz 2019 olacaktır.

başvurular 14 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 18 Ocak 1019 tarihinde son bulacaktır. Seçme işlemleri liste yöntemi ve kura yöntemleri ile ilanlar değişiklik göstermektedir. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanına göre Karaman şehri için 380 toplum yararına personel alımı yapılacaktır.

TYP İLANLARI VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enre yıldız
Enre yıldız - 2 yıl Önce

Bir biz bulamıyoz bu iş ilanlarını sureklı alım ama bos

Haydar odemis
Haydar odemis - 2 yıl Önce

Boyaclylm isim yok