Roketsan Personel Alımı Yapıyor ( En Az Lise Mezunu )

Alım Yapılacak Mühendislik branşları; Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalürji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satın alma, Proje Yönetimi Mühendisi.

Roketsan Personel Alımı Yapıyor ( En Az Lise Mezunu )

Roketsan kendi web sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımları en az lise mezunu olacak şekilde yapılacak farklı eğitim seviyelerinden alımlar yapılacak.

Mühendis tekniker teknisyen ve genel başvuru alanlarında yapılan bu alımlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Alım Yapılacak Mühendislik branşları; Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalürji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satın alma, Proje Yönetimi Mühendisi.

BAŞVURU ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

Ocak ayının girmesiyle beraber personel alımları devam ediyor. Alımların sadece Roketsan internet sitesi üzerinden yapılacağını ve herhangi bir şekilde diğer türlü başvuruların kabul edilmeyeceğini de söyleyelim. Elektronik ortamda yapılacak başvurular sonucunda kazanan adaylar belli olacak hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sizler de Roketsan üzerinden personel başvurusu yapabilirsiniz.

BAŞVURU LİNKİ

https://goo.gl/KmKPns

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalan  Haber
Yalan Haber - 2 yıl Önce

Arkadasım lise mezunu mühenis olan olabilecek olan varsa söyleyin bizde olalım ! Yalan haber yapmayın insanları kandırmayın ! Mühendis olmayan basvuramıyor ! Adam akıllı ilan gönderin !

tc
tc - 2 yıl Önce

Cünki saten alacakları beli ilanlar formalite