Kura İle İŞKUR’dan Kamuya Memur Alımı Yapılacak! (İlkokul Mezunu)

Güvenlik görevlisi temizlik personeli kadroları için istihdam edilecek personeller için KPSS puan şartı yok üniversite tarafından yayınlanan ilana göre güvenlik kadrosu için 10 temizlik personel kadrosu için ise 20 adet personel alımı yapılacak.

Kura İle İŞKUR’dan Kamuya Memur Alımı Yapılacak! (İlkokul Mezunu)

Amasya Üniversitesi İŞKUR da bir ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre kura ile kamuda personel alımı yapılacak. İlan ve başvuru detayları için haberimizi okuyabilirsiniz.

 İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Amasya Üniversitesi genel sekreterliği en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı gerçekleştirecek. Güvenlik görevlisi temizlik personeli kadroları için istihdam edilecek personeller için KPSS puan şartı yok üniversite tarafından yayınlanan ilana göre güvenlik kadrosu için 10 temizlik personel kadrosu için ise 20 adet personel alımı yapılacak.

PERSONEL ALIM ŞARTLARI NELER?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

36 yaşından gün almamış olmak.

Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

Güvenlik Görevlisi ilanı için Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik güncel kimlik kartına sahip olmak.

Lise mezunu olmak.

KURA NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

Söz konusu alımlar 28 Ocak günü saat 10.00'da Amasya Üniversitesi Milli Hâkimiyet Yerleşkesi Eğitim Fakültesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak.

BAŞVURU:

https://goo.gl/ARgtsZ

YORUM EKLE