Koçtaş Mağazası İş İlanı Başvuruları Sürüyor

Türkiye'nin önde gelen yapı marketler zincirlerinden bir tanesi olan Koçtaş'ın farklı pozisyonları için başvuruları halen sürüyor. Adaylar nasıl başvuru yapabilir, aranan şartlar nelerdir?

Koçtaş Mağazası İş İlanı Başvuruları Sürüyor

Ülkemizin yapı marketler zincirleri arasında lider firmalardan bir tanesi olarak bilinmekte olan Koçtaş her geçen gün büyüme oranını artırma hedefleri üzerinde emin adımlarla yürümeye devam ederken ekibini de güçlendirmeyi sürdürmektedir. Buna göre Türkiye'nin dört bir yanında bulunmakta olan mağazalarına personel alımı gerçekleştirmekte olan Koçtaş yeni ilanlar yayımlamakta ve mevcut ilanlarına başvuruları kabul etmektedir. Güncel olarak Koçtaş iş ilanlarını sizler için derledik.

Güncel Koçtaş İş İlanları

Koçtaş'ın Türkiye geneli güncel olarak alım yapacağı pozisyonlar Ticari Satış Uzmanı, Müşteri Danışmanları, Mağaza Satış Uzmanı pozisyonları için personel alımı yapılacağı görülmektedir. Bu pozisyonlar için Türkiye geneli toplam kaç kişilik personel alımı yapılacağı resmi olarak duyurulmamış olup adayların müracaatları kabul edilmektedir. Peki müracaat etmek için adayların sahip olması gerektiği özellikler nelerdir?

Aranan Şartlar Nedir?

Ürün bilgisi ve uzmanlığını çalışanlara ve müşterilere aktarabilecek, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek, Aktif olarak araba kullanabilen (tercih), MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış gibi genel şartlar aranmakta olup bu şartlara uyum sağlayan adaylar müracaatlarını hemen aşağıda yer alan linkler aracılığı ile yapabilir. Yine adaylar İşin Olsa sosyal medya hesaplarını ve mobil uygulamasını takip ederek daha fazla içeriğe ulaşabilir.

https://bit.ly/34oPF7Q

YORUM EKLE