İŞKUR 'da Yayımlanan İlanlara Göre 62 Bin 250 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplam personel alım ilanı sayısı an itibariyle 62 bin 250 kişiye ulaştı. Bir çok kişiye yeni imkanlar açan İŞKUR 62 bin 250 kamu personeli aramaktadır.

İŞKUR 'da Yayımlanan İlanlara Göre 62 Bin 250 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR düzenli olarak yayınladığı iş ilanlarıyla birlitke bir çok kişye ekmek kapısı açarken, birbirinden farklı ilanlarıyla da kendi sektöründe iş bulamayan personellerin iş bulması için aracı olmaktadır. Her gün düzenlenen ve güncellenen kamu personeli alımı şuan itibariyle 62 bin 250 kişiye ulaşmıştır. Yapmış olduğu personel ilanlarıyla KPSS şartlı, KPSS şartsız, üniversite, lise mezunu hatta hiç bir diploma istemeden bir birinden farklı şartlar ile tam tamına 62 bin 250 kişieye iş imkanı sağlamaktadır. 

POZİSYON ŞARTLARI 

Bir birinden farklı pozsiyonlarıyla iş imknaı sağlayan İŞKUR başvuru yapacak adaylardan istemiş olduğu şartları sizler için derledik; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması (reşit sayılması), sağlık sorunu istemeyen iş alanlarında sağlık problemiinin bulunmaması, engelli çalıştırabilecek iş pozisyonlarında istenilen engelli raporu, istenilen diploma belgeleri, adli sicil kaydının temiz olması, erkek adaylardan istenilen askerlik ile iligil bir sorunun olmaması (uzun vadede) gibi genel şartlar adayların açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunmaları için yeterlidir fakat sizler başvuracağınız pozisyona önceden barak genel başvuru şartlarını okuyup öyle başvurabilirsiniz. 

İŞ BAŞVURULARINDA İZLENECEK YOL

İŞKUR tarafıdnan verilen iş ilanlarına başvuru yaparken öncellikle sisteme üyelik bilgileriniz ile girmelisiniz ardından yapacağınız işlem başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu arama bölümünden bularak pozisyonuza başvuru yapmak. İŞKUR üzerinden yayımlanan çoğu kamu ilanları kısa sürede açıklandığından sisteminize sıklıla bakmanız ve gelişmelerden haberdar olmanı gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 11:15

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gezgin
Gezgin - 2 yıl Önce

Herkes torpil sayesinde iş güç sahibi olduda bi biz iş güç sahibi olamadık artık torpilden dolayı kpss de bir anlamı kalmadı

Sait
Sait @Gezgin - 2 yıl Önce

Haklısınız

Ceylan Aldemir
Ceylan Aldemir @Gezgin - 2 yıl Önce

Valla doğru söylüyorsun biz kaldık

Sümeyye GÜL
Sümeyye GÜL - 2 yıl Önce

18 yaşındayım İstanbul

R
R @Sümeyye GÜL - 2 yıl Önce

Daha cok erken

Özgül örüm
Özgül örüm - 2 yıl Önce

Evet aynen öyle o turpoli neden kimse dur demiyor neden ve artık öyle yere gelmişim ki iyi şartları olan bı fabrikalar bile torpil istiyor yazık bu kadar hak yeniliyor yazık herkes adamını bul diyor buna bir anlam veremiyorum

Özgül örüm
Özgül örüm - 2 yıl Önce

Nereden başvuru yapabilirim

Davut ULUTAŞ
Davut ULUTAŞ - 2 yıl Önce

Konyadan yazıyorum yaşım 45 bu yaşıma kadar hep sağ partilere oy verdim ama bir kesere sap olamadım neden mi Ankara da milletvekili dayım yok anlayacağınız torpilim yok

Şükriye kaya
Şükriye kaya - 2 yıl Önce

İş kurdan mi başvuru yapacagiz

erhan
erhan - 2 yıl Önce

gezgin haklı torpil sayesinde kpss yalan oldu

Seyfullah koca
Seyfullah koca - 2 yıl Önce

23 yaşındayım k.maraşlıyım üniversite mezunuyum iş arıyorum