Düşük KPSS Puanı İle Kamuya Alım Yapılacak(Memur, İşçi, Zabıta, VHKİ)

Kamu kurumlarına düşük KPSS puanı ile memur alımı yapılacak. Çok sayıda farklı pozisyona yapılacak alımlar İŞKUR üzerinden yapılacak.

Düşük KPSS Puanı İle Kamuya Alım Yapılacak(Memur, İşçi, Zabıta, VHKİ)

Kamu kurumlarına alımlar devam ediyor. Farklı kamu kurumlarına düşük KPSS puanı ile alım yapılacak. KPSS puanı ile başvuru yapabileceğiniz alımların yanı sıra işçi alımları da yapılıyor. KPSS puanı ile hangi birimlere alımlar yapılacak ve çok daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

İLANLAR VE DETAYLAR

Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni, Zabıta Memuru, İşçi, Büro Memuru, Ofis Personelleri, Mühendis, Tekniker Kadroları, Sağlık Personelleri, Yardımcı Personeller, Hizmetli, Şoför, Güvenlik Görevlisi, Asistan, Uzman Yardımcısı alımları yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar türk vatandaşı olmalı, belirtilen öğrenim şartlarını taşımalı, askerlik çağına gelmemiş olması askerlik çağına  gelmiş ise muaf, askerliğini tamamlamış olmak veya tecilinin bulunması, herhangi bir hastalığının bulunmaması gerekiyor. Belirlenen KPSS puan şartının üzerinde puan almak istenen diğer şartlar arasında yer alıyor.

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 15:02
YORUM EKLE