Ak Gıda Yurt Geneli Personel Alımı Yapıyor

Ak Gıda Türkiye geneli faaliyet gösterdiği bölgeler için farklı pozisyonlara personel alımı yapıyor. Pozisyonlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

Ak Gıda Yurt Geneli Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizin lider süt ürünleri şirketi olarak bilinen ve sadece bir bölgede değil Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet veren 300'den fazla ürün çeşidi ile hem üretim, hemde dağıtım işlemleri gerçekleştirmekte olan Ak Gıda bünyesinde ki çok sayıda personel kadrosu ile büyüme oranlarını geliştirmekte olup aralıklarla güncel ilanlar yayımlamakta ve bu ilanlar ile personel alımları gerçekleştirmektedir. Buna göre Ak Gıda yeni iş ilanları yayımladı ve sizler için Ak Gıda tarafından yayımlanan bu ilanları derledik. Peki Ak Gıda tarafından alınacak olan pozisyonlar nelerdir?

Alınan Pozisyonlar

Ak Gıda tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında İçim Satış Yöneticisi, İçim Satış Temsilcisi, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Real Taste Of Food Engineering, Muhasebe Uzman Yardımcısı, Çiğ Süt Lojistik Uzman Yardımcısı, Elektrik Bakım Teknisyeni, Mekanik Bakım Teknisyeni, Çevre ve İsg Uzmanı pozisyonları için personel alımı yapılacak olup istihdam olarak satış yöneticisi ve satış temsilcisi pozisyonları için diğer pozisyonlara oranla daha fazla personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Başvuru Yapma

Ak Gıda tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında takım arkadaşları arandığı görülmekte olup adayların hemen aşağıda yer alan resmi linki takip ederek CV'leri üzerinden müracaat etmesi gerekmektedir. Başvurular yapılırken adayların mutlaka pozisyonlarda istenmekte olan özel şartları da incelemesi mecburidir. Telefon ile değil sadece internetten başvuru yapılmaktadır.

Resmi Başvuru Linki: https://bit.ly/346PuiL

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 23:20
YORUM EKLE