A101 Yurt Geneli İşçi Alımı Yapmaya Devam Ediyor!

A101 Yeni Mağazacılık bünyelerinde görevlendirilmek üzere yeni işçi alımları yapmaya devam ediyor. Pozisyonlar ve şartlar nelerdir?

A101 Yurt Geneli İşçi Alımı Yapmaya Devam Ediyor!

Türkiye'nin tüm şehirleri ve tüm ilçelerinde en az bir mağazası ile gündeme gelmekte olan A101 her geçen gün büyüme oranlarıyla rekor kırarak 8 binden fazla mağazası üzerinden hizmetlerini sürdürmekte olup yeni işçi alımları da yapmaya devam ediyor. Buna göre A101 yurt geneli mağazalarında ve depolarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. Peki personel alımları hangi pozisyonlar için yapılacak, aranan şartlar nelerdir?

Alınacak Pozisyonlar Nelerdir?

A101 yurt geneli işçi alımı yapıyor. Peki işçi alımları hangi pozisyonlar için yapılacak? Buna göre şoför, araç bakımcı, depo diğer, muhasebe, finans, personel, idari işler, satın alma, bilgi işlem, mağaza personeli, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü ve diğer pozisyonlar için işçi alımı gerçekleştirmekte olup adayların uygun oldukları pozisyonlar için müracaat etmesi gerekmektedir. Peki personel alımı yapılacak olan kadrolar nelerdir?

Aranan Şartlar Nelerdir?

A101 yurt geneli işçi alımlarında özel ve genel şartlar aramakta olup özel şartlar pozisyonlara göre farklılık göstermektedir. Genel şartlara bakıldığında dinamik olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, kılık kıyafetine özen gösterir olmak, sorumluluk sahibi olmak, takım çalışmasına yatkın olmak gibi şartlar aranmaktadır. Müracaatlarını yapmak isteyen adayların hemen aşağıda yer almakta olan resmi başvuru kanalı üzerinden başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Diğer iş ilanları için yine aşağıda yer alan linkler üzerinden sosyal medya hesaplarımızdan ve mobil uygulamalarımızdan takip edebilirsiniz.

Resmi Başvuru Linki: https://bit.ly/3izgHhW

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 22:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayse n..
Ayse n.. - 3 yıl Önce

Vardiya yok .sabahtan aksama kadar calistiriyolar.yemek yok.yol parasi yok kendiimkaninla gidiyosun.esek gibi calistiriyolar calisanlar mejburiyettten calisiyor.

Ömer
Ömer - 3 yıl Önce

Slm Şöför veya araç bakımı veya depo sorumlusu uygun olarak belirlediniz bir pozisyonda çalışabilirim saygılarımla tel 05448937573