Sermayesiz nasıl İş Kurulur?

Sermayesiz nasıl İş Kurulur? Ülkemizde işsizlik her geçen gün artıyor ve insanlar iş kurmak, kendi işlerinde çalışmak için yollar arıyor

Sermayesiz nasıl İş Kurulur?

Sermayesiz nasıl İş Kurulur?

Ülkemizde işsizlik her geçen gün artıyor ve insanlar iş kurmak, kendi işlerinde çalışmak için yollar arıyor. Herkesin hayalinde kendi işinin patronu olabilmek, kazanç sağlayıp başkalarına iş imkânı sunabilmek yatıyor. Peki iş kurmak için illa bir sermayeniz olması mı gerekiyor? Elbette hayır… bu yazımızda Sermayesiz nasıl İş Kurulur? Sorusunun cevabını sizler için veriyoruz. Günümüzde girişimcileri destekleyen bir çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. İşe ilk olarak iyi bir iş fikri bularak bu kurumların kapısını çalmakla başlayabilirsiniz. Buradan bir sonuç alamazsanız sakın pes etmeyin. Sizler için sermayesiz iş kurabileceğiniz bir çok iş fikrimiz var. İlk olarak nereden başlayacağınıza ve ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz.

Sermayesiz nasıl İş Kurulur? Sorusunu kendinize ne yaparsam sermaye koymam gerekmez şeklinde sormalısınız. Kendi yetilerinizin ve sınırlarınızın farkına varmak sizi hayat boyu birçok noktada başarıya ulaştıracak diğer birçoğunda da hayal kırıklıklarınızı önleyecektir. Ancak daha ufak boyutta düşünmek gerekirse girişiminiz için kendinizi nerede konumlandırabileceğinizi gösterecektir. Bu doğrultuda iyi düşünerek karar vermelisiniz. Dilerseniz bir ortaklık yapabilir ve siz fikirlerinizi ortaya koyarken ortağınızdan da sermayesini koymasını isteyebilirsiniz. İş dünyasının temel amacının para kazanmak olduğunu unutmadan bir ortaklık içerisinde bulunup başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Sermayesiz nasıl İş Kurulur diyenlerdenseniz, ilk olarak evden yapılacak işleri deneyebilirsiniz. Örneğin evde el işi yapabilir, makale yazabilir, evde boncuk işi yapabilir, evde sabun, mum gibi işler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir çok emlak firması komisyonla gayrimenkul danışmanları almaktadır, bunun gibi iş ilanlarına başvurarak, hiç sermaye koymadan iş sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapabileceğiniz bir çok iş ilanı da sizi bekliyor. Üstelik bu işler için evden çıkmanıza gerek yok. Evde bilgisayarınızın başında para kazanmak artık mümkün. Sadece internet bağlantınızın olması internetten para kazanmanız için yeterli. İnternette sermaye koymadan para kazanabileceğiniz işlerin başında anket doldurma geliyor. Bir çok firmaya anket başvurusu yaparak, onların size gönderdiği anketleri doldurarak sadece fikirlerinizle para kazanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 21:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akif özdemir
Akif özdemir - 3 yıl Önce

Lütfen yardım ci olun nasıl yapabilirim