İş Başvurularında Referans mı Önemli Bilgi Birikimi mi ?

İş Başvurularında Referans mı Önemli Bilgi Birikimi mi ? Hiç kimse, kimseyi yalnızca referansların hatırına işe almaz

İş Başvurularında Referans mı Önemli Bilgi Birikimi mi ?

Hiç kimse, kimseyi yalnızca referansların hatırına işe almaz. Eğer o firma ile doğrudan bağlantıya geçebilecek kadar şanlıysanız eğer sizi tanımasını sağlamaya odaklanacaksınız. O firmanın sizi seçmek açısından kendini rahat hissetmesi kritik bir nokta. İş dünyasında güvenilirlik bazen sahip olduğunuz vasıflardan veya da geçmişinizin ne kadar başarılı olduğundan daha da önemli hale gelir. İkili diyalog oluşturmaya ve birbirinizi tanımaya ve deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmaya odaklanmalısınız. Siz eğer kimyanız tutarsa ve gerisi çorap söküğü gibi gelecek ve oraya buraya referanslarınızı göndermek ve de insanların sizden hoşlanıp geleceğinizle ilgilenmelerini sağlamanın yanında insanları motive etmek konusunda pek de işe yaramaz.

Bir aday sadece yeni firmasıyla başarılı bir şekilde bağlantı kurduktan sonra ve de bir iş anlaşması ile ilgili derinlemesine tartışma imkanı bulabilecek kadar güven sağlayabilecektir ve de bu noktaya gelmek ve kendinizi başarıyla pazarlamanızı gerektirecektir. Sizi bunu başarmak için de bir adayın kendisini doğru bir şekilde konumlandırması gerekmekte. Kendinizi ve sizi başka­larından ayıracak şekilde sunmanız ve sizin kurumlarına getireceğiniz değeri idrak edecek müstakbel firmaları seçmeniz kadar önemli bir nokta diyebiliriz. Yalnız şunu unutmayın: bunu doğru yapsanız bile ve networkunuzun işinize yaraması için her şeyi düzenlemeniz ve firmaların sizin fikirlerinize güvenmeye karar vermesi için zamana ihtiyacınız olur. Kısaca anlaşmayı imzalayana kadar kampanyanıza devam edin.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 22:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE