1840 Kişilik Büro Memuru Alımına Başvurular Başladı! İŞKUR İlanları

İŞKUR üzerinden başvuruları alınacak olan 1840 kişilik büro memuru alım ilanına başvuru koşulları, son başvuru tarihleri ve alımın yapılacağı illerin detaylarına haberimizde yer veriyoruz...

1840 Kişilik Büro Memuru Alımına Başvurular Başladı! İŞKUR İlanları

Son dönemlerde ilgi gören kadrolardan olan büro memuru pozisyonuna yönelik olarak yeni ilanlar yayımlanmaya başladı. İŞKUR üzerinden binlerce kişilik ilan yayımlandı ve bu ilanlar arasında 1840 kişilik büro memuru alım ilanları da yer alıyor. Büro memuru alımlarına da başvurular alınmaya başlamış, ilan başvuru değerlendirme süreçleri içerisine girilmiş, bazı ilanların da başvuruları sonlanmak üzeredir. Günlük olarak ilan yayımlayan, başvurusu biten ilanları yayımdan kaldıran İŞKUR açık iş ilanları bölümü üzerinden şuanda toplamda 50 bin kişilik personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara da dileyen ziyaretçilerimiz göz atarak online olarak veya bireysel şekilde İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat yaparak başvurularını gerçekleştirebilirler.

1840 BÜRO MEMURU ALIM İLANI YAYIMLANDI - BAŞVURU ŞARTLARI

Büro memuru alım ilanına başvuru yapacak adayların; T.C vatandaşı olması, askerlik hizmetini yapmış olması, takım çalışmasına yatkın olması, kamu zararına bir faaliyette yer almamış olması, terör örgütleriyle ismi anılmamış olması, herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olması, en az lise mezunu olması, bilgisayar kullanımını bilmesi, MS-Office programlarını kullanabiliyor olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, dış görünüşüne özen gösterecek olması, evrak düzenleme, fatura kesme vb. işlemleri yapabilecek olması gerekmektedir.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Açık iş ilanları sayfası üzerinden üye girişi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar üye girişi yaptıktan sonra ilgili ilanları aratıp bağlantılar üzerinden başvurularını yapabilirler. Tüm ilanlar İŞKUR açık iş ilanlarında yayımlanmaktadır.

BÜRO MEMUR ALIMLARI VE ÇOK DAHA FAZLASINDAN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMALARIMIZI İNDİRİN

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacer Akpınar
Hacer Akpınar - 4 yıl Önce

Işçi alımı