Hangi Kadrolara Atama Yapılmalı?

Ülkemizde milyonlarca kişi devlet memuru olarak göreve başlamak istiyor. İlkokul, lise, önlisans, lisans... tüm adaylar memur olmak istiyor ancak hep bir ağızdan tek bir sorunu dile getiriyoruz.ATAMA YAPILMIYORÖzellikle milyonlarca üniversite mezunu atama yapılmadığını dile getirmekte ve mezun oldukları bölümler yerine alakasız sektörlerde çalıştıklarını beyaan etmektedir. Gençlerin önü açılmalı ve mutlaka atama sayıları artırılmalıdır.

Mühendisinden, İİBF mezununa, Öğretmeninden, Sağlıkçısına, Lise mezununundan, İlköğretim mezununa kadar milyonlarca kişi atama bekliyor.KADROLARDA YIĞILMALAR BAŞLADIMilyonlarca kişi atma beklediği gibi atamalarında yapılmaması ile pek çok kadroda yığılmalar meydana geldi. Bu yığılmalar engellenemediği için KPSS punları da giderek artmakta ve her geçen sene atamalar daha da zorlaşmaktadır.

Bu sorunu çözebilmek için atama sayılarını mutlaka artırmak gerekmektedir. Atama sayılarının artması ile kadrolarda ki yığılma sorunları çözülecek ve atama sayılarında da sıkıntılar giderilecektir.HANGİ KADROLARA ATAMA YAPILMALI?Peki İşinOlsa takipçilerine göre en çok atama hangi kadrolara yapılmalı? Hangi mezunlar atama bekliyor?YORUMLARINIZI PAYLAŞINHangi mezun, hangi kadro için memur alımı, kadro verilmesini istiyorsa bunu aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilir. Bu sayede binlerce kişinin yorumunuz görmesini sağlayabilirsiniz.ATAMA HABERİNİZİ BİZ YAPALIM!En çok hangi mezunlar atama istiyorsa, hangi kadrolar için halk memur alımı yapılmasını istiyorsa; İşinOlsa ekibi olarak bizde sizler için atama haberler yapalım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice
Hatice - 5 yıl Önce

Alternatif Enerji Kaynakları / Hacettepe mezunuyum. Daha bir tane bile kontenjana rastlamadım.

HATİCE
HATİCE - 5 yıl Önce

Alternatif Enerji Kaynakları/Hacettepe mezunuyum. Daha bir tane bile kontenjana rastlamadım.

ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

ziraat teknisyeni alımı 1988 den beri 1 kişi alınmadı

Metalurji ve malzeme mühendisi
Metalurji ve malzeme mühendisi - 5 yıl Önce

Metalurji ve malzeme mühendisi alımları arttırılmalı