Türkiye Geneli Bekçi Alımları Bitiyor! Yeni Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Yurt geneli farklı il ve ilçeler için bekçi alımlarının başvuruları bitiyor. Peki yeni bekçi alımları ne zaman yapılacak, bekçi ilanları ne zaman yayımlanacak.

Türkiye Geneli Bekçi Alımları Bitiyor! Yeni Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Gene Müdürlüğüne bağlı olarak istihdam eden ve bağlı bulundukları çarşı ile mahallelerden sorumlu olan bekçi kadrosuna alımlar yeniden hızlandı. Buna göre il Valilikleri resmi internet siteleri aracılığı ile kamuoyuna beçi alımı ilanları yayımlamaya başladı.

Buna göre OHAL kapsamında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnamaler ile Türkiye geneli toplam14 bin 500 kişilik bekçi kadrosu ihdas edildi.Alımlar ne zaman yapılacak derken yurt geneli valilikler duyurularını gerçekleştirdi ve toplam 6 bin 550 kişilik ilan yayımlandı.

6 BİN 550 BEKÇİ ALINIYOR HABERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İLANLARA BAŞVURULAR BİTİYOR

Yurt geneli yayımlanan bekçi alımı ilanlarına başvurular buna göre yarın itibari ile bitiyor. Şimdi adaylar gözlerini diğer bekçi alımlarına çevirdi. KHK ile toplam 14 bin 500 kişilik bekçi kadrosu ihdas edildi ve yayımlanan ilanlar ile şu anda sadece 6 bin 550 kişilik bekçi alımı gerçekleştiriliyor. Geriye 7 bin 950 kişilik bekçi kadrosu daha bulunuyor.

YENİ İLANLAR NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Yurt geneli 7 bin 950 kişilik bekçi alımının daha yapılması beklenmektedir. Peki yeni ilanlar ne zaman yayımlanacak. Buna göre henüz ilanlar yeni yayımlandığı için bir süre daha ilan yayımlanmayabilir fakat alımlar il il gerçekleştirildiği için kısa bir süre sonra diğer il valilikleri de duyurular yaparak bekçi alımlarına devam edebilir. Şu anda tarih olarak her hangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak yakın zamanda açıklama bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 23:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Comando
Comando - 2 yıl Önce

Diyarbakıra’da gelsin lütfen teşekkürler

Eyup tasin
Eyup tasin - 2 yıl Önce

Diyarbakir bekliyoruz lise mezuni kaldirilsin

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

DİYARBAKIRA EN YAKIN ZAMANDA ALIMLARIN AÇILMASINI İSTİYORUZ LÜTFEN !!!

Mert
Mert - 2 yıl Önce

Bartın da emniyet ihtiyac belirttigi halde niye bu ile alım yapmiyorlar aklim almiyor.Dogu da doğu buyuksehirde buyuksehir.!

Orhan
Orhan - 2 yıl Önce

Diyarbakır'da olsun alım

Orhan
Orhan - 2 yıl Önce

Diyarbakır'da olsun alım 1 yıldır bekliyoruz

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Diyarbakıra mutlaka alım olmalı artık biran önce ilanın açıklanmasını yetkililerden diliyoruz en az 1000 kişi alınsın lütfen

Diyar
Diyar - 2 yıl Önce

Hakkaride de olsun alımlar bekliyoruz