TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Türkiye Bilim ve Teknolojik Araştırma Kurumu kendi bünyelerinde silahlı güvenlik görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak.

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
Türkiye Bilim ve Teknolojik Araştırma Kurumu her sene bünyelerinde ki boş pozisyonların doldurulması için personel alımı yapılmaktadır. Alınan personellere tanınan imkanlar oldukça iyi olduğu için beklenenden daha fazla müracaat gelmekte ve TÜBİTAK personelleri iyi incelediği için en nitelikli olanını almaya çalışmaktadır. Yeni yayınlanan bildiri ile TÜBİTAK kendi bünyelerinde silahlı güvenlik görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Kimler Başvurabilir

Türkiye Bilim ve Teknolojik Araştırma Kurumu  yayınladığı bildiri ile toplam 8 silahlı güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Peki bu ilana kimler başvurabilir? hangi niteliklere sahip olunması gerekmektedir.

En az lise mezunu
İkna kabiliyeti yüksek
Sağlık sorunu olmayan
Tecrübeli
Silahlı güvenlik kartı olan
KPSS'den en az 60 ve üstü puan alan

Yukarıda TÜBİTAK'da silahlı güvenlik görevlisi olarak istihdam etmek isteyen adaylardan hangi niteliklerin arandığı belirtilmiştir. Eğer sizlerde bu niteliklere sahip ve TÜBİTAK'da çalışmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Lise mezunu adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması istenmekte olup bu sınava 2014 yılında girmiş olması gerekiyor. Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR'un resmi internet sitesini kullanmaları gerekmektedir. Ya da bulunduğunuz il veya ilçeye en yakın İŞKUR müracaat merkezine giderekde gerekli formları doldurabilir ve iş başvurunuzun İŞKUR'a ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurcan
Nurcan - 5 yıl Önce

Güvenlik görevlisi işi arıyorum ancak maaş konusunda hiç bişey yazmıyor forum doldurmaya yer göremedim. Numaram 05462483081

sevinç
sevinç - 4 yıl Önce

Özel guvenlik koruma bölümü mezunuyum 2 yil okudum üniversitesini önlisans mezunuyum kartim silahli guvenlik işin arıyorum basvuracak yer bulamadim 05357962984

Guvenlik
Guvenlik - 2 yıl Önce

Bayanlar metro güvenlik görevlisi alacak Bilginize lad_22_34@h