TSE 6 Farklı Şehirde Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımladı! KPSS 60 Puan İle

Türk Standardları Enstitüsü personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre farklı 6 şehirde Koruma ve güvenlik görevlisi alacak. İlan hakkında detaylı bilgiler ve başvuru şartları haberimizde yer almaktadır.

TSE 6 Farklı Şehirde Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımladı! KPSS 60 Puan İle

Devlet Persone lBaşkanlığı tarafından 21 Ekim 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Türk Standardları Enstitüsü ( TSE ) bünyesindeki perosnel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak alım yapacağını belirtti. Buna göre TSE Merkez ve taşra teşlilatında idari hizmet sözleşmesi kapsamında istihdam edilmek üzere 15 kişilik boş kadro ile Koruma ve Güvenilk Görevlisi alımı yapacağını belirtti. Buna göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak ve adayların KPSS puan durumuna göre sözlü sınav yapılacaktır.

6 FARKLI ŞEHİRDE ALIM YAPILIYOR!

Türk Standardları Enstitüsü 15 kişilik boş kador ile Adana'da 8, Ankara'da 2, İstanbul Tuzla'da 1, İzmir'de 2, Konya'da 1 ve Manisa'da 1 olmak üzere farklı 6 şehirde 15 Koruma Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi alacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Adaylardan başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Yapılacak sınavın Ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak arşiv araştırmasında olumlu olmak, Silahlı Özel Güvenlik eğitim sertifikasına sahip olmak, 5 yıl çalışmayı kabul etmiş olmak, En Az Ön Lisans mezunu olmak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sıanvından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapaca kadaylar başvurularına 23 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 31 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular Enstitünün resmi internet sitesinin (//www.tse.org.tr) “Duyurular” sayfasında elektronik ortamda yer alan başvuru formu ile özgeçmişlerini oluşturarak, Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasını (Silahlı), fotoğraf ve mezuniyet belgelerini elektronik ortama aktararak başvurularını yapacaklardır. Elden yapılan veya posta yoluyla gönderilen başvurular kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsinz.

İlanın tam metni

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 2 yıl Önce

Ön lisans okumaktayim.silahli sertifikam var .başvuru imkani yokmu

hüsnü
hüsnü - 2 yıl Önce

öncelikle merhabalar tse koruma güvenliklerin maaşları ne kadardır bilgisi olan varsa paylaşım için teşekkür ederim