Tapu ve Kadastro 100 kamu personeli Alımı Hakkında Duyuru Geldi!

Tapu ve Kadastro 100 güvenlik görevlisi alımı ilanı hakkında az önce duyuru yayımladı ve lise, ön lisans ve lisans seviyesinde yedek adaylardan atama yapıldı.

Tapu ve Kadastro 100 kamu personeli Alımı Hakkında Duyuru Geldi!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2021 yılı Aralı kayında 100 kişilik Kamu Personeli alımı yapacağını bildirmişti. Başvuruların alınması ile asil olarak seçilen adayların ataması yapılmıtı. ANcak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden gelen son dakika duyurusu ile atama işlemlernde sorun olan adayların veya işlemleri geçersiz olan adayların yerine yedek adaylar atanmıştır. Bu seviyede Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kapsamında atama listesi paylaşıldı.

100 Kamu personeli Alımı İçin Gelen Duyuru:

Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra birimlerinde çalıştırılmak amacıyla alınacak 100 adet Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna asil olarak atanmaya hak kazandığı halde, atanmak için başvurmayan veya atama hakkından feragat eden adayların yerine, 19/01/2022 tarihli duyurumuzda ilan edilen ve ekli listede isimleri belirtilen yedek adayların atamaları yapılacaktır.

Belge Teslim Tarihleri Açıklandı!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yedek adaylardan atama için gelen duyuruya göre adaylar aşağıda verilen belgeleri 11 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında teslim etmeleri gereklidir. Belge teslimleri PDF formatında hazırlanarak 31 Mart 2022 tarihine kadar (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr) internet adresinden giriş yapılmak suretiyle elektronik ortama aktarılacaktır. Kurum tarafından talep edilmesi halinde evrakların fiziki olarak ibraz edilmesi gerekecektir.

İstenen Belgeler:

1. Son altı ay içerisinde çekilmiş, Kılık Kıyafet Yönetmeliğine uygun fotoğraf sisteme yüklenecektir.

2. Personel Beyan Formu (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir.)

3. Mal Bildirimi Formu (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir. Formun “Görevi” kısmına “Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi” yazılacaktır.)

4. Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr adresinde yer alan form elektronik ortamda doldurulduktan sonra çıktısı alınarak ıslak imza ile imzalanıp taranarak sisteme yüklenecektir. Formun “Unvanı” kısmına “Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi” yazılacaktır.)

5. Adli Sicil Kaydı Belgesi (e-Devlet Kapısı "www.turkiye.gov.tr" adresinden alınan belge sisteme yüklenecektir.)

6. Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet Kapısı "www.turkiye.gov.tr" adresinden alınan belge sisteme yüklenecektir)

7. KPSS sonuç belgesi

8. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi

9. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (önlü-arkalı)

10.Sağlık Raporu "Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmadığını" gösteren heyet raporu (Tam teşekküllü Devlet veya Üniversite Hastanelerinden alınacak raporda adayların boy ve kilo bilgilerinin mutlaka belirtilmesi gerekmektedir.)

11.Özel Güvenlik Kimlik Kartı (önlü-arkalı)

Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Lisans) Yedek Aday Listesi

Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Önlisans) Yedek Aday Listesi

Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Lise) Yedek Aday Listesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet kaya
Ahmet kaya - 2 yıl Önce

Lisetede adı olan adaylar atanmışmı oluyor

Caner Darğın
Caner Darğın - 2 yıl Önce

Hangi şehirler için geçerli

Yakup
Yakup - 2 yıl Önce

Listeye neden ulaşa bilirim

Poyraz
Poyraz - 2 yıl Önce

Siz kendinizi koruyamıyonuz tapudakimemurlarımı koruyacaksınız

Poyraz
Poyraz - 2 yıl Önce

Listeler ukraynada putin degerlendiriyo

Halil pala
Halil pala - 2 yıl Önce

Bu ülkede asırlardır işe alım başvurularındaki şartlar torpildir,yani diğer adı hırsızlık,hangi iktidar olursa olsun hepside kendi adamlarını alıyorlar,işte yıllardr torpilleri olmayan işsizler seçim zamanlarında bunları göz önüne alarak oylarını kullansınlar veya kullanmasınlar bunlar birer hayati ders olsun torpilsiz işsizlere.

Kadir ozcifci
Kadir ozcifci - 2 yıl Önce

Turkiyede birtek lise ve unuversitemi var diger kisiker insan deyilmi orta okul veyailk okul okuyana neden bir canslar verilmiyor yada ankarada dayimiz.yok diyeme bilemiyorum