Milli Saraylar İdaresi 6632 TL Maaş İle 30 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2022

Milli Saraylar İdaresi 30 koruma ve güvenlik görevlisi alımı ilanı yayımlandı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 60 KPSS Puanı İle personel alımı şartları ve ilan.

Milli Saraylar İdaresi 6632 TL Maaş İle 30 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2022

Milli Saraylar İdaresi personel alımı ilanı yayımlandı. Söz konusu ilana göre Milli Saraylar İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu 30 kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Alımlar İstanbul ili için geçerli olup lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Milli Saraylar İdaresi 10 Lise, 10 Ön Lisans ve 10 Lisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağını bildirdi. Kontenjan dağılımına göre adaylara hem KPSS değerlendirmesi hem de sözlü sınav yapılacak. İşte kontenjan dağılımı:

Başvuru Süreci Bugün Başladı!

İlan resmen yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır Söz konusu ilan Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı resmi internet adresi üzerinde yayımlanarak başvurular 9 Mart 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 20 Mart 2022 tarihine kadar başvuruların alınmış olması gereklidir. Başvurular sadece e-Devlet şifresi ile gerçekleştirilecek olup aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

BAŞVURU EKRANI BURADA

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Milli Saraylar İdaresine personel alımı için adaylar başvurularını 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında gerçekleştirilecek. Ayrıca, adayların belirtilen KPSS ve eğitim niteliklerini sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Öte yandan adayların 10/6/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un 10 uncu maddesinde belirtiler şartlar ile “Özel Güvenlik Görevlileri Sağlık Şartları Yönetmeliği’nde belirtilen sağlık şartlarına sahip olmaları gerekmektedir.

Yaş Şartı: Başvuru tarihi itibari ile yani 9 mart 2022 tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak.

Eğitim Şartı: En az lise mezunu veya herhangi bir ön lisans veya lisans programından mezun olmuş olmak.

KPSS şartı: KPSS için hem 2020 hem de 2021 yılı geçerli olacak. Buna göre ÖSYM tarafından yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Belge Şartı: Silahlı Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak veya Silahlı Özel Güvenlik Elemanı Sertifikasına sahip olmak veya bu belgeler için ilgili kurumlara başvuruda bulunmuş olmak.

BAŞVURU KILAVUZU BURADA

6632 TL Maaş Verilecek!

SÖZLEŞME ÜCRETİ 5.923,24-TL

BRÜT TUTAR 7.824,46-TL

NET TUTAR 6.632,73-TL

Yukarıda belirtilen Sözleşmeli Personel pozisyonlarına ilişkin brüt ücretlere her yıl için memur maaşlarına yapılan zam oranında artış yapılacaktır.

Aile Yardımı ve Çocuk Yardımı parası hesaplamaya dâhil edilmemiştir.

Kıdem Yılı olarak 5 yıldan az olanlar dikkate alınmıştır.* SGK Prim Matrahı üzerinden BES kesintisi yapılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 11:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan
Erhan - 12 ay Önce

Bu yaş şartı neyin nesi ben 32 yaşında lisans mezunuyum fakat bakıyorumda devlet bizi gözden çıkarmış yaşlı muamelesi yapıyor Allah rızası için bu polis bekçi özel güvenlik ve kamu alanında yaş şartını 35 üstü yapsın yazık degilmi bizlere

Sevgi Buğday
Sevgi Buğday - 12 ay Önce

Emeklilik yaşı 65olmus işçi alımına 30yas sınırı konmuş ne yapalım 30dan sonra acmi kalalım yaş sinirlamsina katılmıyorum

Serdar
Serdar - 12 ay Önce

ALLAH kimseyi bu paralara çalışmaya muhtaç etmesin. Bugünün şartları 10 bin den aşağı asla kurtarmaz kiralar olmuş 4 bin evleneceğim desen battın saten 150.000 lik olursun kredi çeksen 300.000 e çıkar taksiti akıllara zarar yani hasta olmayacaksın çocuk yapmayacaksın gezmek eğlenmek kesinlikle yok o zaman idare edersin

Zehra saribulak
Zehra saribulak - 12 ay Önce

Yaş diniri koyuyorsunuz da abim özel güvenlik bir ay gmis diye sistemden çıkardılar peki 40 yandan büyük kişiler ne iş yapipta emekli olacak o zaman onlara da bir kontenjan açılsın yazık günah ya

Özgür önel
Özgür önel - 12 ay Önce

Ulan lise mezunu üniversite mezunu ozaman yasaklayın güvenlik belgesini lise mezunu olmayanlar alması. Bu nasıl bir ayrımdır yaaaa

Ayten
Ayten - 12 ay Önce

Özel ğüvenlik kursuna devam eden müracaat edebilirmi

Hatice Gültekin
Hatice Gültekin - 12 ay Önce

Nasil basvuru yapicaz ki

Hüseyin ziya çiçek
Hüseyin ziya çiçek - 12 ay Önce

Zaten lise mezunu olmayan silahli güvenlik olamıyorki, neyin kafasinsa bazi arkadaşlar!!