Kaymakamlık Tarafından Güvenlik Korucusu için Personel Alımı

Kahramanmaraş ilinin Ekinözü Kaymakamlığı tarafından yayınlanan personel ilanına göre 33 personel alımı ilanı yayımlanmıştır. Ekinözü kaymakamlığı tarafından alınacak olan 33 koruyucu başvuruları 7 Eylül 2018 tarihine kadar devam edileceği açıklandı.

Kaymakamlık Tarafından Güvenlik Korucusu için Personel Alımı

Karakoçan Kaymakamlığı tarafından yapılacak olan başvurular 10 Eylül 2018 de başlayarak 17 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir.Başvuru yapmak isteyen adaylar hangi kaymakamlığa başvuru yapmak istiyorlar ise resmi internet sitelerine girerek online olarak başvuru formları ile birlikte jandarma komutanlığı üzerine başvuru yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN İSTENİLECEK ŞARTLAR

Başvuru sırasında alım yapılacağı Kaymakamlık tarafından istenilen şartlara uyum sağlamayan adayların başvuruları yapılsa dahil geçersiz sayılacağı açıklandı.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen şartlar şu şekildedir; başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı ve vukuatlı nüfus kayıt örneği, diploma ve okur yazar olduğuna dair alınmış bir belge, askerlik ile ilgili ilişkisi kalmadığını gösterir bir belge, güvenlik koruyuculuğu yapmasına ve silah kullanma beceresi olduğunu gösterir bir belge, sağlık sorunun olmadığını gösteren bir sağlık raporu, adaylardan başvuru sırasında istenilen belgeler ve şartlardandır.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 08:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir senol
Kadir senol - 2 yıl Önce

Göksun çevresinde alım mevcut mu