Kasım Ayı Silahlı, Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımları Yapılacak! (İGA, Bankalara, Kurumlara)

Kasım ayına gelinmesiyle birlikte bir çok kuruma banka ve özel firmalara silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Bankaların açtığı sınavlarla çok sayıda banka özel güvenlik görevlisi alımına başvurular devam ediyor. İGA 3 Bin 500 güvenlikçi alımı ve diğer kurumların alımları haberimizde..

Kasım Ayı Silahlı, Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımları Yapılacak! (İGA, Bankalara, Kurumlara)

Bankaların güvenlik görevlisi sınavlarına başvurular devam ediyor. İŞKUR üzerinden, ve kariyer ilan siteleri üzerinden ya da kurumların insan kaynakları portalı üzerinden silahlı ya da silahsız olarak istihdam edilmek üzere güvenlik personeli alımları devam ediyor. Adayların bu başvurulara başvuru yapabilmeleri için bazı genel başvuru şartları aranıyor.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların T.C. vatandaşı olmaları, 5188 sayılı Kanunda belirtilen şartlara uygun olarak alınmış güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak istenilmektedir. Erkek ve kadın adayların fiziki şartlarda boy ile kilo arasında orantılı olmak, boy şartında erkek adaylar 170 cm kadın adaylar 165 cm'den kısa olmamak fiziki şartları aranır. Yaş şartında 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olmak, eğitim seviyesine en az lise mezunu olmak, erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak şartları aranmaktadır.

İGA HAVALİMANI GÜVENLİK PERSONELİ;

İstanbul Havalimanı 29 Ekim tarihinde seferlerine başlamasının ardından ihtiyaç bulunan kadrolardaki alımları arttırdı. Bu kadrolardan bir tanesi de özel güvenlikçi alımı! 3 Bin 50 kişi İGA güvenlik birimlerinde görevlendirilecek. İGA yaş artında 35 yaşını geçmemiş adayların başvurularını kabul edecek. Bilindiği gibi 2013 yılında başlanan İstanbul havalimanı 2018 yılında kısa bir süre içerisinde tamamlanarak faaliyetlerine başladı ve 25 yıl süre ile işletim hakkı devam edecek. Alım yapılacak personellerde 25 yıl süre ile çalıştırılacaklar.

İlanlara erişmek için tıklayın

BANKALARA GÜVENLİKÇİ ALIMI

İş Bankasına yapılacak sınav ile lise mezunu banka güvenlik görevlisi alınacak. başvurular 9 Kasım tarihi saat 12:00'a kadar devam edecek olan başvurularının ardından 15 Kasım'da İstanbul ilinde yazılı sınava katılacaklar. Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adaylar daha sonra ilan edilecek. 15 Kasım tarihi itibari ile askerliğini tamamlamış olan adayların yaş olarak 15 Kasım 1990 ve sonrası dünyaya gelmiş olmak istenilmektedir.

İlanlara erişmek için tıklayın

İŞKUR ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ ALIMI;

İŞKUR üzerinden firmaların güvenlik birimlerinde Güvenlik amiri sorumlusu, güvenlik görevlisi, (silahlı-silahsız) 1256 kişi alınacak. Adaylar başvurularını internet üzerinden yapabilecek. Alım yapan firmaların başvuru şartları ilanlarda farklılık gösterebilir. 

1256 kişilik alım İlanlarına erişmek için: https://goo.gl/j8AZWw

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 15:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esila
Esila - 2 yıl Önce

Hangi iller acaba konya varmı

Esra
Esra - 2 yıl Önce

Bu iller arasında Adıyaman ili var mı

Ozn
Ozn - 2 yıl Önce

35 yasi gecenler acliktan ölsün

Mugdat
Mugdat - 2 yıl Önce

Buraya nasıl nerde başvurabilirim yardimcimci olur musunuz

Gökçe
Gökçe - 2 yıl Önce

Gaziantep varmı acaba

OPERATÖR
OPERATÖR - 2 yıl Önce

merhaba arkadaslar ilginiz icin teşekkür ederiz. Istanbul ilimizde alım olacaktır

Gonul
Gonul - 2 yıl Önce

Emekliyim kamudan gecıneöedıgım ıcın yeni bir iş kolu olarak sectım SERTİFİKAMI YENI aldım kart ıcın muracat edemedim malum 600 lira gerek hava alanını cok istıyordum fakat yas boy tutmuyor ozaman bize neden bu sarı koymadılar bastan keriz gibi bu kartı verdıler

Adı lazım değil
Adı lazım değil - 2 yıl Önce

35'inden sonra yaşamaya değmez ölelim gitsin iş yok aş yok emeklilik hiç yok bu ne ya