Kamu ve Özele 511 Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye genelindeki özel sektörün güvenlik kadrolarındaki personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. İŞKUR üzerinden 511 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu ve Özele 511 Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye genlindeki firmalara özel güvenlik kadrosunda 511 açık iş ilanı bulunuyor. Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan bu ilanlarda başvurularda istenilen şartlar ve başvuru şartları nedir?

KAMU GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;

Kamu kurumlarına alınacak olan koruma ve güvenlik kadrosundaki alımlardan bir tanesi; Dicle Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığından açıklandı. Buna göre 5 güvenlik görevlisi alınacak. Yaş şartlarında 18 yaşını doldurmuş olmaları ve 35 yaş aralığında olması, eğitim şartlarında en az lise mezunu olmaları ÖGG kimlik belgesine sahip olmaları, vardiyalı çalışma esaslarına uygun olmaları, A2 ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu ilana başvuru yağmak çib ilan numarası: 00005356332

Erciyes Üniversitesine 8 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Adaylar bu ilana başvurularını 17 Ocak cuma gününe kadar tamamlaması gerekmektedir. Erciyes Üniversitesi Genel Sekreterliğinden açıklanan güvenlik kadrosundaki alımlarda 2 farklı ilan bulunuyor Bu ilanlara 00005350234 ve 00005350334 numaralardan arama yaparak ulaşabilirsiniz.

ÖZEL SEKTÖR ÖZEL GÜVENLİK ALIMI;

Silahlı ya da salahsız özel güvenlik görevlisi kadrolarındaki personel alımlarına başvuru yapmak isçin adaylardan istenilen genel şartlardan bir tanesi 5188 sayılı kanunda belirtilen güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. ÖGG kimlik kartı bulunmayan adaylar için EGM tarafından açıklanan sınav ve eğitim tarihlerline sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Diğer yandan başvuru şartlarında en az 18 silahlı güvenlik kadroları için 21 yaşını tamamlamış olmak istenilmektedir. Adayların vardiyalı çalışma esaslarına uygun olmaları, silah kullanmalarına engel herhangi bir durumun olmaması, eğitim şartlarında en az lise mezunu olması gerekiyor. İlanlara erişmek için;

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10657

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 2 yıl Önce

Özel güvenlik olmak istiyorum