İzmir İZENERJİ Kadın Erkek 50 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı!

İzmir İZENERJİ personel alımı için ilan yayımladı. 50 kişilik kadro ile Ortaokul mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte şartlar

İzmir İZENERJİ Kadın Erkek 50 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı!

İŞKUR Personel Alımı ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan personel alımı ilanına göre İzmir İZENERJİ bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 50 kişilik boş kadro ile Güvenlik Görevlisi Alımı yapacağını bildirdi. Geçici süreli yapılacak personel alımları için alımlar Fuar İzmir'de yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

BAŞVURU ŞARTLARI NE OLACAK?

Geçici süreli yapılacak personel alımları için izmir İZENERJİ adaylardan, Geçerlilik süresi devam eden ÖGS Kimlik Kartı veya Çalışma İzni bulunması, İzmir ve Çevresinde İkamet ediyor olmak, En az Ortaokul Mezunu olmak ( Silahsız ÖGS İçin ) şartları aranacak. Kadın veya Erkek adaylar başvuru yapabilecekler.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İzmir İZENERJİ Güvenlik Görevlisi alımı için adaylar başvurularına 16 Ağustos 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 18 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Kimlik Fotokopisi ve Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi ile birlikte yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semra
Semra - 1 yıl Önce

Yaş sınırı var mı ayrıca deneyimsiz fakat lisans mezunuyum başvuru yapabilir miyim

Semra
Semra - 1 yıl Önce

Yaş sınırı nedir acaba ayrıca deneyimsizim başvurabilir miyim