İzmir Büyükşehir Belediyesi Geçici 100 Bayan Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına ortaokul mezunu 1 yıl tecrübeli bayan 100 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Geçici 100 Bayan Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına 100 bayan özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İzenerji insan kaynakları tarafından bir ilan açıklandı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bağlı İŞKUR üzerinden kamu kurumu dışı işçi alımı formu ile yeni bir personel alımı ilan adaylara duyuruldu. Bu kapsamda adayların geçici süreli olarak 100 özel güvenlik görevlisi alımına başvuruları İŞKUR üzerinden açıklandı Kültürpark 1 Nolu Hol başvuru adresi olarak açıklandı. Uygun görülen adaylar 5 gün süreli olarak istihdam edilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI;

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'nın bağlı şirketlerinin izenerji bayan özel güvenlik görevlisi alımında başvuruları 25 Ağustos ile 27 Ağustos tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru yapan adaylar arasından sadece müracaatı uygun görülen kişiler çağrılacaktır. İzmir'de yer alan Kültürpark Fuar alanında 4 Eylül 2020 tarihi ile 8 Eylül 2020 tarihleri arasında görevlendirilecekler ve vardiyalı çalışma koşulları esasını dikkate alınacaklar. Başvuru yapacak adayların halen geçerli devam eden özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. İkamet şartında ise İzmir ve çevresinde yaşamaları gerekmektedir. Yaş şartında ise en az ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir. Bu alımda sadece bayan adaylar istihdam edilecektir. Ayrıca başvuru için gereken belgeler arasında özel güvenlik yaka kartı fotokopisi ile kimlik fotokopisi yeterli olacaktır.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 18:38
YORUM EKLE