İZENERJİ Yeni İlan Yayımladı! 40 Silahsız ÖGG Alımı Yapacak

İzmir İZENERJİ Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı yayımladı. Yeni ilan ilan ile kadın Erkek ve silahsız 40 ÖGG alımı en az ortaokul mezunu adaylardan yapılacak.

İZENERJİ Yeni İlan Yayımladı! 40 Silahsız ÖGG Alımı Yapacak

İZENERJİ personel alımı için yeni ilan yayımladı. Kadın Erkek adaylardan Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Başvurular perşembe günü başlayacak olan ilan ile İZENERJİ Fuar İzmirde çalışacak 40 Güvenlik Görevlisi Alımı yapacak. Geçici Süreli personel alımı için adaylardan en az Ortaokul mezunu olmak şartı aranacak.

İlan Kontenjan Bilgisi:

Alım Yapacak Kuruluş: İzmir İZENERJİ İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama ve Turizm Sanayi A.Ş.

Meslek Adı: Özel Güvenlik Görevlisi ( Silahsız )

Niteliği: Geçici

Çalışma Yeri: Fuar İzmir

Açık İş Sayısı: 40

Deneyim Süresi:  1 Yıl

Kimler Başvuruda Bulunabilecek?

İZENERJİ personel alımına sadece belirtilen nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda Kadın Erkek adaylardan aranacak şartlar " Geçerlilik süreci devam eden Özel Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) kimlik Kartı veya çalışma izni olmak, İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak ve en az ortaokul mezunu olmak " şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İZENERİ ÖGG Alımı ilanı 25 Ocak 2022 tarihi ile duyurulmuş olup başvuru süreci 27 Ocak 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 29 Ocak 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece FUAR İZMİR adresine gerçekleştirilecektir. Başvuru için Kimlik fotokopisi ve Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan hülakü
Hakan hülakü - 2 yıl Önce

Benim özel güvenlik kimlik kartım var silahlı

Mahsum kilinç
Mahsum kilinç - 2 yıl Önce

Ozel güvenlik görevlisi