İZENERJİ 50 Özel Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) Alımı Şartları ve Başvuru Tarihi

İzmir İZENERJİ yeni personel alımı ilanı yayımladı. 50 Güvenlik Görevlisi alımları Silahlı veya Silahsız olmak üzere Orta Okul ile Lise mezunu adaylardan yapılacak.

İZENERJİ 50 Özel Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) Alımı Şartları ve Başvuru Tarihi

İzmir İZENERJİ personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan ilana göre İzmir ENERJİ İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama ve Turizm Sanati Ticaret Anonim Şirketi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacağını bildirdi. Bünyesinin güvenliğini sağlamak amacı ile 50 kişilik kadro ile Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG Alımı yapacağını bildirdi. Alımların en az Ortaokul mezunu yapılacağını bildiren İZENERJİ tüm detayları paylaştı.

ÖGG Alımı Başvuru Şartları Belli Oldu!

İZENERJİ Özel Güvenlik Görevlisi alımı için alımlar Daimi statüde yapılacak. Çalışma saatleri vardiyalı Çalışma koşulları esas alınarak yapılacak. İzmir ve Çevresinde görev yapılacak olup adaylardan başvuru için, Türk Vatandaşı olmak, Erkek Adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İzmir ve Çevresinde İkamet ediyor olmak, şartları aranacak.

Ortaokul ve Lise Mezunu Şartları?

Ayrıca Özel Olarak ise, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi alımı için en az ortaokul mezunu ve Silahlı ÖGG alımı için en az lise mezunu olmak gereklidir.

ÖGG Kartı Şartı:

Geçerlilik süresi devam eden ÖGG kimlik kartı veya çalışma izni olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İZENERJİ Güvenlik Görevlisi alımı için başvurular Cuma günü 21 Ocak 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 24 Ocak 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece CV ile elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru için adaylardan detaylı CV ve ÖGg Kart Fotokopisi istenecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://www.izenerji.com.tr/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalancılar
Yalancılar - 2 yıl Önce

Tamam gari 4 milyonluk cv bank tan 50 kişi seçersiniz, tabi daha önce secmediyseniz eş dost

Ayşe
Ayşe - 2 yıl Önce

Cv bankası nda benim zaten başvurumm var ama hiç bir şey çıkmıyor oradan hep cv bankasından başvuru yapın diyolar ama nasıl başvuru yapılır

Mehmet çetinkaya
Mehmet çetinkaya - 2 yıl Önce

Bi türlü başvuru yapamadim . [email protected] mail adresim bilen bana link atabilir mi online başvuru icin

adil
adil - 2 yıl Önce

cv bankası tam torpil yeri kimin alındığı belli değil kaldırın cv bankasını kura ile olsun şikeyi kaldırın adil olduğunuzu anlıyayım