İŞKUR'da Hastaneye 78 Bakım Elemanı ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre 78 Güvenlik Görevlisi ve Hasta bakım elemanı alınacak. İşte şartlar.

İŞKUR'da Hastaneye 78 Bakım Elemanı ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinde Yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 78 kişililk boş kadro ile farklı alanlarda kadın erkek olmak üzere personel alınacak. Buna göre adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi ile başladılar. Peki kimler başvuru yapabilecek? Kadro detayları nedir? İşte detaylar.

78 KAMU PERSONELİ ALINACAK?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı alanlarda 78 kişi alacak. Buna göre kadın erkek adaylar içerisinden 58 hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alınacak. 20 kişilik kadro ile ise Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte kadro Dağılımı.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye' de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun Hükümleri Saklı Kalmak kaydıyla TÜRK vatandaşı olmak.

2- 18 yaşını doldurmuş olmak.

3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4- Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak.

5- Askerlik ile ilişiği olmamak. ( yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak )

6- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

7- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR:

Koruma ve Güvenlik Görevlisi:

1- En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

2- Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak.(01.09.1985 ve üstü doğumlular)

3- 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahlı ya da silahsız) Kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)

4- Kadın adaylarda en az 1.65 cm boyunda olmak. Erkek adaylarda en az 1.75 cm boyunda olmak. (Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10'dan fazla, 10'dan az olmamak ve Aile Hekimi ile belgelendirilmelidir.)

5- İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

Hasta Bakımı ve Temizliği:

1- Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dallarından ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak.

2- Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış olmak.(01.09.1990 ve üstü doğumlular)

3- İç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

BAŞVURULAR:

Adnan Menderes üniversitesi personel alımı için adaylar yukarıdaki nitelikler doğrultusunda başvurularını 28 Ağustos 2020 tarihi itibari ile almaya başlayacak. Bu kapsamda başvurular en geç 4 gün içerisinde 01 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurular sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. ilan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 17:08
YORUM EKLE