İŞKUR İle Tarım Bakanlığı VGM Güvenlik ve Temizlik Personeli Alıyor

Tarım Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinde 10 personel alım ilanı yayımladı. Başvuru süreci devam ediyor. Peki kimler başvuru yapabilecek?

İŞKUR İle Tarım Bakanlığı VGM Güvenlik ve Temizlik Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olan Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliğini karşılamak üzere iki kadro ile 10 personel alacak. Alımlar Taşra Teşkilatı olan Sivas Bölge Müdürlüğüne yapılacak. Adaylara Kura Çekimi ve Sözlü sınav yapılacak. Peki genel ve özel başvuru şartları nedir? Alım yapılacak kadrolar nedir?

KADRO BİLGİSİ VE ÖZEL ŞARTLAR:

Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesine 10 kişilik kadro ile Temizlik Görevlisi alımı ve Güvenlik Görevlisi Alımı yapacak. İşte dağılım.

GENEL ŞARTLAR

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2- Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

3- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

4- Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak).

5- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

İlan şartlarını taşıyan adaylar; 10 Ağustos 2020 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE