İŞKUR Aracılığı ile 4 Bin 99 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 4 bin 99 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki aranan şartlar neledir ve nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR Aracılığı ile 4 Bin 99 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!

Ülkemizde önemli çalışmaları bulunmakta olan kamu kurumları arasında yer alan Türkiye İş Kurumu İŞKUR resmi internet sitesi aracılığı ile hem özel sektör hemde kamu kurumlarının ilanlarını yayımlamakta olup www.isinolsa.com ekibi olarak yoğun rağbet üzerine tüm güvenlik görevlisi alımı ilanlarını birleştirdik.

Buna göre Türkiye İş Kurumu İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış ilanlara göre özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 bin 99 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki güvenlik görevlisi alımı ilanına kimler başvuru yapabilir ve aranacak şartlar nelerdir? Tüm detayları sizlere açıklıyoruz.

ARANACAK ŞARTLAR NELERDİR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden 4 bin 99 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki güvenlik görevlisi alımına kimler başvuru yapabilir? Buna göre adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, boy kilo uygun olmak, genç ve dinamik olmak (tercihen), iletişim becerileri uygun olmak, bazı firmalar için vardiyalı sisteme ayak uydurabilir olmak, sağlığı iş yapmaya yatkın olmak şartları aranmaktadır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden 4 bin 99 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki güvenlik görevlisi ilanına nasıl başvuru yapılır? Başvurularını yapmak isteyen adayların öncelikle tarayıcılarının url adres çubuğu bölümüne https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 linkini yapıştırması gerekmektedir. Linki yapıştıracak olan adaylar enter tuşuna basarak tüm ilanları görebilir ve müracaatlarını da buradan gerçekleştirebilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 06:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim
Saim - 2 yıl Önce

Koruma gvnlik onlisans mezunuyum iş icin işkura gittim guvenik işi varmi diye hic kimse ilgilenmedi nasi iş bula bilirim.kim sem yok Allahtan başka.