İŞKUR Aracılığı ile 3 Bin 634 Güvenlik Görevlisi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 3 bin 634 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki detaylar nedir ve kimler başvuru yapabilir?

İŞKUR Aracılığı ile 3 Bin 634 Güvenlik Görevlisi Alınıyor!

Ülkemizin iş bulma konusunda önemli kamu kurumları arasında yer almakta Türkiye İş Kurumu İŞKUR özel sektör ve kamu kurumu ilanlarını duyurmaya devam etmekte olup en çok yoğun rağbetin gösterildiği kadrolardan bir tanesi olarak bilinen güvenlik görevlisi ilanlarını sizler için yayımladık.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında silahlı ve silahsız 3 bin 634 güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki adaylardan aranmakta olan şartlar nelerdir? Güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların izleyeceği yol nedir?

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında 3 bin 634 güvenlik görevlisi alımı yapıldığı öğrenildi. Peki aranan şartlar nelerdir? Buna göre adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, boy ve kilo uyumlu olmak, dinamik olmak, insan ilişkilerinde başarılı olmak, diksiyonu uygun olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden 3 bin 634 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen adayların öncelikle https://goo.gl/c57PQ7 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Bu linke girecek olan adaylar tüm güvenlik görevlisi ilanlarını görebileceği gibi şehirleri ve alım yapan firmaları da görebilecek, müracaatlarını da aynı link üzerinden gerçekleştirebilecektir.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 21:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
emine
emine - 2 yıl Önce

guvenlik badvuru yapmak istiyom