İş Bankası Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yayımlandı

İşbankası yeni yayımladığı ilan ile Türkiye’nin farklı illerinde görevlendirilmek üzere personeller alacak. Alım yapılacak olan personeller güvenlik görevlisi olarak istihdam edilecek. Başvuru şartları ve personeller hangi illere alınacak? İşte detaylar.

İş Bankası Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yayımlandı

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından olan İş bankası personel alımı yapıyor. Güvenlik Görevlisi ihtiyacını gidermek için duyurulan ilana başvuru süresi kısıtlı. Başvuru yapan adaylar sınava tabi tutulacak. Kazanan adaylar işbankası güvenliğinde görev alacak. Ayrıca başvuranların en az lise mezunu olmaları isteniliyor.  Alınacak personellerin erkek adaylardan başvuru alınacak. Kazanan adaylara ise kadro imkânları doğrultusunda görev almaları için teklifte bulunulacak.

İŞBANKASI GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SÜRECİ

Başvuru aşamalarında ilk olarak adaylardan internet üzerinden başvuru alınacak. İlgili sınava başvuru 15 Ocak 2018 tarihinde işbank resmi internet sitesinde bulunan kariyer sitesi üzerinden başvuru yapılacak. 23 Ocak 2018 tarihinde yazılı sınav yapılacak.  23 Ocak tarihindeki yazılı sınavı kazanan adaylar mülakata çağırılacak ve mülakatı da geçen adaylar için belge hazırlamaları için süre verilecek. Yazılı sınav sadece İstanbul ilinde olacak. Adayların başvurudaki iletişim bilgelerini güncel tutmaları ve başvuru sonrasında İşbank kariyer sitesindeki portalı aktif olarak kullanmaları gerekli olacak. Adaylara elektronik ortamdan duyuru ve davetler gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

 Adayların 1990 ve sonrası doğumlu olmaları gerekli olacak. İkamet adreslerinin İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Yozgat, Gaziantep ve Şanlıurfa olması isteniliyor. Askerlik görevlerini tamamlamaları ve silahlı güvenlik sertifikalarına sahip olmaları gerekli olacak. Daha önce İşbankası’ndan güvenlik görevlisi alımlarından mülakat aşamasında başarısız olanların başvurusu kabul edilmeyecek. 175 cm boyunda olmaları herhangi bir hapis cezasından hüküm giymemeleri, sağlık durumları ise Türkiye’nin her yerinde çalışmaya uygun olması istenilen şartlar olarak duyuruldu.

Başvuru yapmak için cv.isbank.com.tr adresini kulanabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 00:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

basvuruyu yapiyorum onaylanmadi dioo

Duran
Duran - 3 yıl Önce

Peki herzaman yaş sınırı koyorsunuz da biz hirsizlikmi yapacağız anlamadim işimiz yok geziyoruz ac olan işi olmayan bir insan hırsızlık da yapar her şey yapar lütfen bizi bu yola basvurdurmayiniz 3 çocuğum var isim yok ev kira ne yapmam lazım lütfen bana cevaplarınız bana mutlaka dönüş saglayiniz