İBB İSTGÜVEN 120 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı - Kadın Erkek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN personel alımı yapıyor. İSTGÜVEN 120 güvenlik görevlisi alımı yapacak. Başvurular başladı. Detaylar ve şartlar haberde.

İBB İSTGÜVEN 120 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı - Kadın Erkek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR'da yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladı. Alımlar İBB'ye bağlı olan " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. " şirketine yapılacaktır. Kadın Erkek adaylardan başvuru yapabileceği ilan için başvuru süreci nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İSTGÜVEN yayımladığı ilan ile 120 Güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda ilgili açıklama şöyledir;

Meslek Adı: Özel Güvenlik Görevlisi

Niteliği: Daimi

Açık İş Sayısı: 120

Deneyim Süresi: 1 Yıl

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İBB İSTGÜVEN başvurusu için adaylardan " 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi nitelikler aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 6 gün içerisinde alınacak. Buna göre başvurular İBB kariyer adresi üzerinden elektronik ortamda olmak üzere;

Başvuru Tarihleri: 8 - 14 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Genel Başvuru https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2023, 10:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer Can
Cafer Can - 1 yıl Önce

Yazık ya 5 yıldır genel basvurudayim ne arayan var ne soran kimi neye göre seçiyorsunuz vicdansizlar

caner
caner - 1 yıl Önce

Boşa ümit bağlamayın Dayınız yoksa

Yıldız temiz
Yıldız temiz - 1 yıl Önce

2015 ten beri kayıt oluşturuyorum, ama herhangi bir dönüş arama yok

Ümit
Ümit - 1 yıl Önce

10 yıldır sivil havacılık sektöründe özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. Afad egitimi,akut egitimi ,saglik bakanligi onayli ilk yardim sertifikası,profyling egitimi,mesleki ingilizce egitimi,sivil havacılık sertifikam var. 2019 yolundan itibaren sürekli belli aralıklarla ibb kariyer sayfasından sürekli bilgi güncelliyorum.hic bir mulakat için dönüş olmadi, ibb beyaz masaya şikayette bile bulundum.surekli bilgi güncelleyip güvenlik başvurusunda bulundum.ist güvenlik için dönüş yok insan kaynakları aranan kriterlere göre dönüş yapıyor diyor. ama ibb bio ya yönlendiriyorlar.ibb yönetim şemasına göre ibb insan kaynaklarına mail attım.ist güvenlik genel müdürü ahmet can buğdaya mail attım.ibb insan kaynakları ile ilgili googleden kimi bulduysam mail attım.aralarindan sadece ibb isper banu hanım aracılığıyla24 ekim 2022 tarihinde ibb sancaktepe bio dan hatice hanım aradı.en azından mailimi okuyup birini arayıp ilgilenmiş bende sahsim adina ibb isper banu hanima cok tesekkur ederim.ibb bio hatice hanima suan çalışıyorum isssiz değilim ben ist güvende ibb çatısı altında çalışmak istiyorum dedim.istanbul seçimlerinde istanbul belediye başkanı sayın ekrem imamoğlu her zaman riyakat dedi.isi egline vericegicez dedi .ama sayın ekrem imamoglu anlaşılan riyakat takibinde denetim mekanizmasını iyi kuramamış.amacim kimseyi eleştirmek değil benim gibi ibb kariyer sayfasına başvurup hiç bir şekilde dönüş yapılmayanlar sesi olmak istedim.en azından mülakata çağırın olmasa bile mülakatta elendik deriz.

Mahmut
Mahmut - 13 ay Önce

Beni mülakata çağırdılar guzeldr geçti 12 Ekim'de 3 ay arşiv araştırma sürecek denildi bekliyorum haber size göre dönüş olurmu

ahmet yıldırım
ahmet yıldırım - 1 yıl Önce

ilan görünmüyor. nereden başvurucaz. ibb kariyerde yok

Furkan Şener
Furkan Şener - 13 ay Önce

mahmut bey halen size bir dönüş olmadımı

Kanarya
Kanarya - 11 ay Önce

Merhaba,Güvenlik almış İBB halen bekleyen varsa artık zor.:( Girenlere hayırlı olsun.Benim neyimi beğenmediler merak ettim doğrusu herşeyden soğuttular malesef.