En Az İlköğretim Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Faaliyetlerine devam etmekte olan kurumlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar.

En Az İlköğretim Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan tüm kuruluşlar ihtiyaçlar doğrultusunda güvenlik görevlisi alım ilanı yayımlamaya devam etmektedir. Genel olarak pek çok firma güvenlik personeli ihtiyacını güvenlik firmaları ile anlaşarak halletmekte olup bazı firmalar ise interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu güvenlik görevlisi alım ilanına başvuran adaylar arasından alınmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye genelinde yüzlece güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki kimler başvuru yapabilecek? Hangi adaylar için hangi kurumlar alım ilanı yayımladı.

Hangi Firmalar Alım Yapacak

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlar doğrultusunda çok sayıda güvenlik görevlisi personeli alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi kurumlar alım yapacak? Yayımlanan ilanlara göre;

Güral Premier Belek
Orakçı Şirketler Grubu
Best Western Premier Sakarya
Kimtar Kimya Gübre Tar. San. Tic. Ltd. Şti
Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Guis Güvenlik
İstanbul Aydın Üniversitesi

Yukarıda belirtilmiş olan kuruluşlar başta olmak üzere yüzlerce farklı kurum alım ilanı yayımlamış durumda. Bazı firmalar güvenlik görevlisi kimlik kartına adayın sahip olmasını istemekte olup bazı kuruluşlar karta sahip olmayanları da iş almaktadır. Yine ilkokul mezunu, lise mezunu adaylar için kadrolar ayrıldığı gibi lise öğrencileri için dahi güvenlik personeli alım ilanı yayımlamış durumda. Detaylar ve başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

//www.kariyer.net/is-ilanlari/guvenlik+gorevlisi#&pst=739

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 4 yıl Önce

İlik okul mezunuyum ama güvenlik yapmak istiyorum

Emine ulaş
Emine ulaş - 4 yıl Önce

Bende ilkokul mezunuyum nasıl alabilirim güvenlik sertifikasi

Yonca karahasan
Yonca karahasan - 5 yıl Önce

Lise öğrencisi 24 yaş 1 64 boy kilo 63 b sınıfı ehliyete sahibim 4 yıldır kullaniyrum ayrıca A1 ingilizce seviye sertifikasına sahibim 05386949460 gereğinin yapılmasını arz ederim

Özler Akcakaya
Özler Akcakaya - 5 yıl Önce

Mrh.12 yılık tecrubeye sahibim.Esimin görevi nedeniyle doğuya gitmek durumunda kaldım.Tekrar Ankara'ya dönmek durumundayım kızımın egitimi için.işe ihtiyacım var yüküm ağır.Elçilikte çalıştım "islam iş birliği teşkilatı"beyymen mağzası 8 yıl.

muslum soner
muslum soner - 5 yıl Önce

slm ılkokul mezunuyum ıs arıyorum 05512421895

ADEM
ADEM - 5 yıl Önce

kartım yok almak ve çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum

yavuz canli
yavuz canli - 5 yıl Önce

Ilk okul mez..is ariyorm umraniye 0541 489 51 60

Enisa dag
Enisa dag - 5 yıl Önce

Ilk okul mezunuyum is ariyorum