DHMİ 2 Bin 850 Özel Güvenlik Görevlisi Alacak

Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 2 bin 850 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

DHMİ 2 Bin 850 Özel Güvenlik Görevlisi Alacak
Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü her sene personel alımı yapmaya devam ediyor. Personel alımları geçici ya da daimi kadrolar için yapıldığı gibi genel olarak alımlar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının sonuçlarının açıklanması ile düzenlenen Merkezi Atamalar ile yapılmakta olup yıl içerisinde bulunan boş kadroların doldurulması için kurumun resmi internet sitesinden duyuru yapılmaktadır. Yeni yayınlanan duyuru ile Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 2 bin 850 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Kimler Başvurabilir

Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü toplam 2 bin 850 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak peki kimler başvurabilir.
  • Boy kilo orantılı olmak
  • Erkek adaylar için askerlik sıkıntısı olmamak
  • Sağlığı uygun olmak
  • Özel güvenlik sertifikasına sahip olmak
Yukarıda yer alan niteliklere sahip olan adaylar Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak istihdam edebilir. Alınacak olan personeller sözleşmeli olarak çalışacak. Süre olarak da detay verildi.

Alınan personeller 1 Ocak 2017 tarihi ile işe başlayacak olup işlerinin sona erme süresi 31 Aralık 2018 olarak belirtildi. Bu sürenin sonunda özel güvenlik görevlilerinin işine son verilebileceği gibi eğer eksiklik bulunuyorsa Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü alım yaptığı 2 bin 850 kişilik özel güvenlik personelleri ile tekrar başvuru yapabilir.

//www.dhmi.gov.tr/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
zekıye
zekıye - 4 yıl Önce

basvurular nereye yapılıyor yas sartı varmı

Mehmet atalar
Mehmet atalar - 4 yıl Önce

Buna inanmak zor olsa bile torpille alınacaklar belli Dir

Fatih kaya
Fatih kaya - 4 yıl Önce

Selamunaleykum 1979 doğumlu ANKARA da ikamet etmekteyim lise mezunuyum 3 çocuk babasi keskin nisanci yakın koruma bonservis im var ağır vasıta tir şoförü en az 50 ton en fazla 100 tonluk makinalar taşımada ileri derecede deneyimliyim 14 yıldır bu işlerin içerisindeyim devletimin bünyesinde banada yer verirseniz sevinirim tank, zırhlı araclar; füze savunma araçları buna benzer tasiyabilirim ellerinizden öperim yardimci olun bana 05462345745

Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Nasıl basvuracagiz

Umut erkan
Umut erkan - 4 yıl Önce

Nasil basvuru yapacagim

...
... - 4 yıl Önce

Nerden başvuru yapılıyor
.

İsmail
İsmail - 4 yıl Önce

Bende başvuru yapmak istiyorum ama bende güvenlik sertifikası yok nasıl yapabilirim ben askerliğini ³ yıldır bitirmisim işsizlik lütfen yardımcı olun

Ümmühan uludüz
Ümmühan uludüz - 4 yıl Önce

Başvuru nasıl yapilacak