Denizbank Banka Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Denizbank yeni personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Son zamanlarda yayımlanan ilanlara göre Banka Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Şartlar Nedir?

Denizbank Banka Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Denizbank Türkiye genelinde 81 şehirde hizmet veren ve Türkiye'nin önce gelen bankalarından birisidir. En çok şubesi bulunan İstanbul'da ise faliyetlerine devam ederken oluşan yeni boşluklar ile bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere banka güvenlik görevlisi alımı yapacağını belirtti. peki bu ilana başvuru için ne yapmak gerekiyor? Nasıl başvuru yapılır ve aranan şartlar nedir? İşte tüm detaylar şöyledir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Denizbank alımları için adayların Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuru yapabilmeleri için, En az lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Güler yüzlü ve Dinamik olmak, Vardiyalı çalışmasına engel bir durum olmamak, Sağlık yönünden görevini yerine getirmesine engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, Dış Görünümüne özel göstere, 1986 ve sonrası doğumlu olmak, X-Ray Güvenlik Kontrol Cihazı sertifikası olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan ve Vardiyalı çalışmaya uygun olan adaylar bu ilana başvuru yapabilecekler.

ADAYLARIN GÖREVİ NE OLACAK?

Denizbank alımını yapacağı güvenlik görevlisi adaylarından beklentisi, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere, bankanın güvenliğini sağlayacak. X-Ray sistemi ile giriş çıkışları kontrol edebilecek olmak gibi sıralanmaktadır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakası için geçerlidir. Adayların çalışma şekli Sürekli / tam zamanlı olmakla birlikte alım sayısı 3 olarak belirtilmiştir. Adaylar başvurularına 27 Haziran 2019 tarihinde başladılar ve en geç 08 Temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır.başvurular aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantı üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU ADRESİ: https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-2308709

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet taş
mehmet taş - 9 ay Önce

bankanızda güvenlik görevi ya
pmak istyorum