Darphane ve Damga Matbaası İŞKUR İle 20 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Darphane ve Damga Matbaası personel alımı için ilan yayımladı. Lise mezunu adaylar içerisinden noter kurası ve sözlü sınav ile yapılacak alım detayları şöyledir.

Darphane ve Damga Matbaası İŞKUR İle 20 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Darphane ve Damga Matbaası personel alımı yapacak. Sürekli İşçi statüsünde yapılacak alımlar için adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Bu yönde Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan kartal adresindeki eksikliği karşılamak üzere 18-35 yaşları arasında güvenlik görevlisi alacak.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü

Kadro: Koruma ve Güvenlik Hizmetleri/Güvenlik Görevlisi Silahlı

Kadro Sayısı: 20

Yaş Aralığı:18-35 yaş arasında

Değerlendirme Yöntemi: Noter Kura Çekimi ve Sözlü Sınav

Alım Yapılacak Yer: İstanbul’da, Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mah. Tekel Cad. No:6 Cevizli Kartal

BAŞVURU ŞARTLARI:

1. Türk vatandaşı olmak.

2. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

4. Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış veya muaf olmak),

5. Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

6. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemek.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Herhangi bir ortaöğretim, önlisans, lisans ve lisansüstü mezunu olup 5188 sayılı Kanun gereği silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak (Son başvuru tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay geçerlik süresi olan)

Gece ve gündüz, iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, çalışmayı kabul etmek

Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak, sağlık durumunu Sağlık Kurulu Raporu (Heyet) ile belgelemek

En az 2 (iki) yıl mesleki deneyimi olmak (koruma ve güvenlik görevlisi/özel güvenlik görevlisi) ve bunu SGK kayıtları ile belgelendirmek.

Erkek adaylarda en az 170 cm, kadın adaylarda en az 160 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak (Boy ve kilo bilgileri sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.)

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı iler gerçekleştirecekler. Bu kapsamda başvuru süreci 22 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 27 Temmuz 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Online olarak yapılacak başvurular için direk başvuru ekranını aşağıda sizlerle paylaşıyor olacağız.

İLANIN TAM METNİ

BAŞVURU ADRESİ: esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005590111

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jale
Jale - 3 yıl Önce

Kura sonuçları neden açıklanmadı gözükmüyor