Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alınacak! Güvenlik Elemanı Alım İlanları

Faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Güvenlik görevlisi alım ilanları

Çok Sayıda Güvenlik Görevlisi Alınacak! Güvenlik Elemanı Alım İlanları
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan çok sayıda kuruluş kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Genel olarak kamu ve özel sektörde bulunan pek çok şirket güvenlik firmaları ile anlaşma yapmakta ve ihtiyaçlarını oradan karşılamaktadır. 

Bazı kuruluşlar ise güvenlik firmaları ile anlaşmak yerine resmi internet sitesi veya interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu güvenlik görevlisi alım ilanlarına özel güvenlik görevlisi kimlik kartı olan adayların bireysel olarak müracaat yapmasını istemektedir. İnteraktif iş ilanları ile yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektdir. Peki hangi şartlara uyum sağlamak gerekiyor?

Kimler Müracaat Edebilir

En az lise mezunu olmak
Diksiyonu iyi olmak
Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecilli
İnsan ilişkilerinde becerikli

Yukarıda yer almakta olan şartlar Güvenlik Görevlisi alım ilanı yayımlayan firmalar tarafından aranmaktadır.

Hangi Firmalar Alım Yapacak

Ant Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Tam Plastik Ve Kalip San.
Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Şahinler Holding A.Ş.
Darüşşafaka Cemiyeti
Eti Şirketler Grubu
TT Hotels Turkey
Yeditepe Üniversitesi

Yukarıda belirtilmiş olan kuruluşlar başta olmak üzere 150'ye yakın farklı firma güvenlik elemanı alımı yapmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linkten müracaat etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/YHzhEa

YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut Önel
mesut Önel - 5 yıl Önce

Selam 6 yıllık tecrübem var. silahlı kartım var. E Sınıfı ehliyet var komando olarak askerlik yaptım kilo 70 boy 1.80 saygilar