Bin 746 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Silahlı ve Silahsız

Özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 746 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki kimler başvuru yapabilir?

Bin 746 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Silahlı ve Silahsız

Türkiye geneli faaliyetlerini sürdürmekte olan kamu ve özel sektör kuruluşları açık olduğunu tespit ettikleri pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmekte ve ilgili personel alımı ilanları genel olarak Türkiye İş Kurumu ya da kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır.

Türkiye İş Kurumu ve kariyer siteleri tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında özel sektör firmalarının bin 746 güvenlik görevlisi alımı yaptığı görülmektedir. Alınacak olan güvenlik görevlisi personelleri silahlı ve silahsız olarak görev yapacaktır. Peki kimler başvuru yapabilir, başvurular nasıl yapılacak? Tüm detayları sizlere paylaşıyoruz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam bin 746 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki bu ilana kimler başvuru yapabilir? Buna göre adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, boy kilo uyumlu olmak, sicili uygun olmak, sağlığı iş yapmaya elverişli olmak, yoğun tempoda çalışabilir olmak, vardiyalı sistemde görev yapabilir olmak gibi şartlara sahip olmak gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Özel sektör firmaları bin 746 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Buna göre İŞKUR aracılığı ile bin 522 ve kariyer siteleri aracılığı ile 224 kişilik güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. İŞKUR üzerinden başvuru yapmak için adayların https://goo.gl/cgT3DR linkini kopyalaması veya kariyer sitelerinden başvuru yapmak için adayların https://goo.gl/iMCL7U linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak müracaat sayfasına ulaşması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı
Aslı - 5 yıl Önce

Güvenlik Görevlisi için yaş sınırı kalksın artık boy kg gorunuse bakılsın orta yaşlar daha verimli oluyor bence ben 44 yaşındayım güvenlik sınavına girdim kazandım ama yaş engelli çıkıyor karşıma buda çok kötü bir durum yaa sınırı kalksın bizde bu işi en güzel şekilde yaparız yani gençlere taş cıkartırız buna eminim

DEMOKRASİ
DEMOKRASİ - 5 yıl Önce

ÖNCE SENDİKASI OLMASI LAZIM
HAKLARI
ARKADAN
GELİR BEDAVA İŞÇİLİK YOK ARTIK

Osman
Osman - 5 yıl Önce

Hergün sakal traşı meslek sanat olmayan tüm aktivitelerini öldüren meslek tanimina girmeyen ne oldugu belirsiz sektör...

yapacaniz habere nerde aliyo lan
yapacaniz habere nerde aliyo lan - 5 yıl Önce

yalancilar yavsaklar

Kardelen
Kardelen - 5 yıl Önce

Kimse oturduğu yerden iş bulmuyor iskura da başvuru yapican her yere de müracaat yapican kolay ekmek ekmek var mıymış öyle kimse şikayet etmesin güvenlik olamayanlar da var eğer yapmak istemiyorsaniz kimse sizi zorla çalıştırmıyor herkes haline sukretsin bence.

Sule
Sule - 5 yıl Önce

Benim eşim de 38 yaşında herşey uyumlu bir yas sıkıntı yetkililer buna bir çare düşünsünler artık 4 yıldır issiz ve her iş görüşmesinde yaşı sorun yapıyorlar lütfen bu durumun çaresine bakın artik