Batman Belediyesi Lise Mezunu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı

Batman Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre Lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte şartlar.

Batman Belediyesi Lise Mezunu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı

Batman Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan belediye Personel alımı ilanına göre Batman Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 70 kişilik boş kadro ile Personel alımı yapılacak. Alımlar Özel Güvenlik Görevlisi kadrosunda yapılacak olup Erkek veya Kadın adaylar başvuru yapabilecekler. Ayrıca alımlar sözlü sınav ile yapılacak olup mülakat aşamaları Boy ve Kilo ölçümü, Spor ve Kura çekimi ile yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Batman Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı için adaylardan başvuru için, genel ve özel nitelikler aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak" şartları aranacak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Özel Güvenlik Görevlisi alımı için adaylardan özel olarak,

  • Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak,
  • Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak,
  • En az Lise mezunu olmak,
  • Başvuru tarihi itibari ile 36 yaşından gün almamak,
  • Vardiyalı ve Dönüşümlü çalışmasına herhangi bir engel durumu olmamak,
  • Başvuru tarihi itibariyle Batman Merkez ve Merkeze bağlı köylerde son 6 aydır ikamet ediyor olmak,

şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Batman Belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı için adaylar başvurularını 17 Mayıs 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 28 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını aşağıdaki belgeler ile birlikte belediye ye gerçekleştirmeleri gereklidir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

Batman Belediyesi personel alımı için adaylardan, Kimlik Fotokopisi, Başvuru Dilekçesi, Askerlik Durum Belgesi, İŞKUR iş arayan kaydı olmak, Sabıka Kaydı, Diploma Fotokopisi, Özel Güvenlik Sertifikası, İkametgah Belgesi ve Sağlık raporu ile başvuru yapılacaktır.

DİĞER BELEDİYE PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

İLANIN DETAYLARI:

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü
Şükrü - 1 yıl Önce

Yeter atık ya ikamet şartı oluyor yada yaş sınırı oluyor bir kerede sorunsuz olsun alım olsun

İsim Adnan varol
İsim Adnan varol - 1 yıl Önce

Daha önce batman belediyesine 165 özel güvenlik başvurumu yaptım isim yedekte 23 sırada çıktı şimdi özel güvenlik alımı var yeni yaşım 37 yediye girdim yaş sınırı kalmasını istiyorum herkes kaydını yapsın kime çıkarsa bizde kaydimizi yapmak istiyoruz lütfen yaş sınırı kaldırın numaram 0535 8868269 lütfen arayin bizede bir şans verin

Selman
Selman - 1 yıl Önce

Türkiye sınırları içerisinde her yerde bu saçmalık var ne yani kardeşim her ilanda böyle sacmalik var 36 yaşını geçen insan nerede çalışsın artı yani ilçe de oturuyorum diye basvuramiyorum bu hem özel hem kamu da bütün ilanlar böyle .hakkaniyetli olun herkes basvurabilsin. Ama birde şöyle birsey var ülkemizde torpil diye bişey var ya dayin olacak yada paran olacak bir işe girmek için

Hasancan
Hasancan - 1 yıl Önce

İş alimi bitikten sonra mürakat ne zaman oluyor

Murat cansız
Murat cansız - 1 yıl Önce

Bişi sorabilirmiyim 28 mayis bitişten sonra mürakat ne zaman beli olur bilen varmi tahmini

falankes
falankes @Murat cansız - 1 yıl Önce

belediye web sayfasından kontrol edin orada sonuç, mülakat her şey yazıyor

Deniz
Deniz - 1 yıl Önce

Batman belediyesi güvenlik alımı yapıyor 35 yaş sınırını koymuşlar bu 35 yaş sınırını kaldırın enazinda yaş sınırı 40 olamasi gerekir. Güvenlik kursları 50 yasa kadar da yapıyor