Antalya Büyükşehir Belediyesi 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı şartları ve başvuru bilgisi haberde.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 20 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan persponel alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Erkek adaylar içerisinden 20 Güvenlik Görevlisi Alımı gerçekleştirecek. Başvuru süreci başlamış olan ilan için detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Birim: Antalya İnsan Kaynakları A.Ş.

Kontenjan Sayısı: 20 Kişi

Meslek: Güvenlik Görevlisi ( Erkek )

Niteliği: Daimi

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar aranacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesine personel alımı için adaylardan " Antalya İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik kimlik Kartına sahip olmak ( kimlik kartı süresinin dolmasına en az altı ay kalanların yeniden eğitim almış olmaları ), Tercihen en az lise veya dengi okul mezunu olmak, 25 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından büyük olmamak, 24 saat esasına göre vardiyalı çalışma ve dış mekan çalışmasına engel durumu olmamak, Askerlik görevini yapmış olmak, Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyti yüksek ve adli sicil kaydı olmamak" şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesinin güvenlik görevlisi alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 9 Ağustos 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Ağustos 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece ön başvuru formu ile birlikte şahsen gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ummu
Ummu - 1 yıl Önce

Lütfen yaş sınırını olmasın.....?

Aysun Aktan
Aysun Aktan - 1 yıl Önce

Neden yaş sınırı koyuluyor ki...

Serhat erol
Serhat erol - 1 yıl Önce

Lise mezunuyum askerliğimi yaptım 26 yaşındayım özel güvenlik sertifikam ve kartım var 1.yıl deneyim var 1.82 boyum kilom 77.muşta oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar 05421604949cep

Aysun Aktan
Aysun Aktan - 1 yıl Önce

Neden yaş sınırı koyuluyor ki...

Beşir  Saçan
Beşir Saçan - 1 yıl Önce

BEŞİR SAÇAN 01 04 1984 DOĞUM LU ,ALMANCA, ARAPÇA, ORTA DERECEDE İNGİLİZCE, BİRAZ RUSÇA, LİSE MEVZUNU,

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Başvurdum hayırlısı olur İnşAllah

cuneyt özylildirim
cuneyt özylildirim - 1 yıl Önce

iyigünler antalya tramvay güvenliği için güvenlik işine girmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim güv kimligim var yas 46 0551 158 73 09

N.Y
N.Y - 12 ay Önce

40 YAŞ ÜSTÜ NEDEN ALIMIYOR ANLAMADIM İLLEDE YAŞ KRİTERİ KOYUYORSUNUZ